Kadeti v finalu turnirja v Trstu

Kadetska ekipa košarkarjev Uniona Olimpije letnik 2000 se udeležuje mednarodnega košarkarskega turnirja v Trstu.
+ Preberi več

Rogaška - Union Olimpija na Šport TV

Union Olimpija bo v 3. krogu Lige Nova KBM za prvaka v soboto, 26.3. ob 19.00 gostovala v Rogaški.

Lešić MVP 2. kroga Lige Nova KBM

Igralec Uniona Olimpije Sava Lešić je bil izbran za MVP-ja 2. kroga Lige Nova KBM za prvaka.

Pavlićević ob zvoku sirene za zmago

Union Olimpija je v 2. krogu slovenske lige za prvaka v Stožicah v zadnji sekundi tekme premagala Tajfun 77:76.

Njim je uspelo.., ali bo tudi tebi?

Na tekmah Uniona Olimpije v Stožicah imate možnost sodelovanja v nagradni igri.

V Stožice prihaja Tajfun

Union Olimpijo jutri, v sredo, 23.3. ob 19.00 v Stožicah čaka tekma drugega kroga slovenske lige za prvaka. Vabljeni!

Podari rimo Olimpiji!

Na idejo Zlatka smo na današnji dan, 21. marec – svetovni dan poezije, začeli akcijo zbiranja najboljših rim, verzov, besednih zvez, ki ...

Ilirija tokrat boljša

Union Olimpija mladi, ki nastopa v 3. SKL, je morala v derbiju lige priznati premoč Iliriji. Končni rezultat je bil 103:94.

Turnir v Valjevu kadeti končali na 2. mestu

Kadetska zasedba Uniona Olimpije je v finalu mednarodnega turnirja v Valjevu izgubila s Partizanom 71:52.