Cibona - Petrol Olimpija 96:85

Petrol Olimpija je v 2. krogu Lige ABA na gostovanju v Zagrebu izgubila proti Ciboni 96:85.

Košarkarji Petrola Olimpije so v novi sezoni doživeli prvi poraz, potem ko jih je v 2. krogu Lige ABA v Zagrebu premagala Cibona s 96:85. Zmaji so dobro odprli tekmo in vodili po prvih desetih minutah. V 16. minuti je bil izid še izenačen (40:40), nato pa so domači do odmora ušli na 52:46. Cibona je odlično odprla tretjo četrtino, se rezultatsko nekoliko oddaljila, Zmaji pa so priključek neuspešno lovili vse do konca tekme. statistika

Vstopnice za tekmo 3. kroga Lige ABA: Petrol Olimpija - Crvena Zvezda (v nedeljo, 8.10. ob 17.00 v Hali Tivoli) so že v prodaji preko spleta www.shop.olimpija.com in na prodajnih mestih mojekarte.si. Vstopnice za tekme lahko kupite tudi na Petrolovih bencinskih servisih po Sloveniji. Vabljeni v Halo Tivoli!