Domača zmaga proti Krki (77:70)

Košarkarji Petrol Olimpije so v tretjem krogu Lige Nova KBM na domačem parketu s prepričljivo predstavo ugnala Krko. Po dobri igri v drugem polčasu je rezultat 77:70.

Petrol Olimpija ostaja neporažena tudi po tretjem krogu Lige Nova KBM, skupno pa je dosegla že peto zmago v nizu. Proti Krki so bili Zmaji boljši izmed dveh nasprotnikov skozi celotno srečanje in so na koncu zasluženo slavili zmago z rezultatom 77:70. Najbolj učinkovit med Zmaji, ki so nastopili brez tokrat odsotnih Gregorja Hrovata in Devina Oliverja, kot tudi poškodovanih Jana Špana in Jana Barbariča, je bil tokrat Jordan Morgan s 16 točkami, Roko Badžim pa jih je dodal 14. statistika

Naslednja tekma Petrol Olimpijo čaka 26. marca, ko gostuje pri Helios Suns v Domžalah.

Zoran Martić, trener Petrol Olimpije: "Težka, čvrsta in na trenutke groba tekma. Glede na to, da smo imeli težave s poškodbami na položaju branilca in imeli prepolovljeno zunanjo linijo, je pohvalno, da smo celotno srečanje vodili in kontrolirali rezultat. Na koncu smo popolnoma zasluženo zmagali."