Fantje U13A ugnali KOŠ Primorsko, a ostali brez napredovanja

Minuli konec tedna so košarkarji mlajših starostnih kategorij odigrali tekme državnega prvenstva, fantje U13A pa so na povratni tekmi Mini Pokala Spar sicer premagali KOŠ Primorsko, a ostali brez napredovanja v naslednji krog.

FANTJE U19A (1. B SKL; 6. KOLO 2. DELA)

ŠD Brinje (Grosuplje), nedelja, 13. januar:
GROSUPLJE – PETROL OLIMPIJA 59:118 (16:26, 16:26, 14:37, 13:29)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija

5

5

0

10

2.

Branik

5

4

1

9

3.

Celje

6

3

3

9

4.

Miklavž

4

4

0

8

5.

Grosuplje

6

2

4

8

6.

Hrastnik

6

2

4

8

7.

Rogaška

6

1

5

7

8.

LTH Castings

6

1

5

7


FANTJE U17A (1. SKL; 7. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 12. januar:
PETROL OLIMPIJA A – AKK BRANIK 75:56 (19:21, 17:10, 19:19, 20:6)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Podčetrtek

7

4

3

11

2.

Olimpija A

6

4

2

10

3.

Helios A

6

4

2

10

4.

Ljubljana A

6

3

3

9

5.

Zlatorog Thermana A

5

2

3

7

6.

Branik

6

1

5

7


FANTJE U17B (1. SKL; 7. KOLO 2. DELA)

ŠD Srednja šola Slovenska Bistrica (Slovenska Bistrica), sobota, 12. januar:
KŠ SANI BISTRICA – PETROL OLIMPIJA B 54:58 (14:14, 11:17, 14:15, 15:12)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Ilirija

6

6

0

12

2.

Olimpija B

7

4

3

11

3.

Calcit

7

3

4

10

4.

HPG Brežice

7

3

4

10

5.

Dravograd

7

2

5

9

6.

Sani Bistrica

6

2

4

8


FANTJE U15 A (1. SKL; 7. KOLO 2. DELA)

OŠ Šturje (Ajdovščina), nedelja, 13. januar:
AJDOVŠČINA A – PETROL OLIMPIJA A (rezultat še ni znan)


FANTJE U15 OKŠ (1. SKL; 5. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 13. januar:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – ŠD ŠENTVID-LJUBLJANA 53:74 (13:18, 8:21, 14:25, 18:10)

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

ŠD Šentvid

5

5

0

10

2.

Vojnik

5

4

1

9

3.

Šentjur A

5

2

3

7

4.

Rogaška

4

2

2

6

5.

Olimpija OKŠ

4

1

3

5

6.

Šentvid B

5

0

5

5


MINI POKAL SPAR (FANTJE U13A)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 12. januar:
PETROL OLIMPIJA A – KOŠ PRIMORSKA A 58:46 (9:13, 15:12, 13:12, 21:9)


FANTJE U19A (1. B SKL; 2. KOLO 2. DELA)

OŠ Miklavž na Dravskem polju (Miklavž), torek, 15. januar, ob 20.30:
MIKLAVŽ – PETROL OLIMPIJA A


FANTJE U17A (1. A SKL; 5. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sreda, 16. januar, ob 18.45:
PETROL OLIMPIJA A – LJUBLJANA A