Mladi Zmajčki vstopajo v sklepni del sezone

Košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Petrol Olimpije vstopajo v sklepni del tekmovalne sezone 2018/19.

FANTJE U19A (1. B SKL; 8. KOLO 2. DELA)

ŠD Trata (Škofja Loka), nedelja, 27. januar, ob 15.30:
LTH CASTINGS – PETROL OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija

7

7

0

14

2.

Branik

7

5

2

12

3.

Celje

7

4

3

11

4.

Miklavž

7

4

3

11

5.

Hrastnik

7

3

4

10

6.

Grosuplje

6

2

4

8

7.

Rogaška

7

1

6

8

8.

LTH Castings

6

1

5

7

 

FANTJE U17A (1. A SKL; 9. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 26. januar, ob 10.00:
PETROL OLIMPIJA A – ZLATOROG THERMANA LAŠKO A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

8

5

3

13

2.

Podčetrtek

8

5

3

13

3.

Helios A

7

5

2

12

4.

Ljubljana A

8

3

5

11

5.

Zlatorog Thermana A

6

3

3

9

6.

Branik

7

1

6

8

 

FANTJE U17B (1. A SKL; 9. KOLO 2. DELA)

Gimnazija Bežigrad (Ljubljana), četrtek, 24. januar, ob 16.00:
PETROL OLIMPIJA B – ILIRIJA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Ilirija

7

7

0

14

2.

Olimpija B

8

4

4

12

3.

Dravograd

8

3

5

11

4.

HPG Brežice

8

3

5

11

5.

Calcit

7

3

4

10

6.

Sani Bistrica

6

2

4

8

 

FANTJE U15A (1. SKL; 10. KOLO 2. DELA)

ŠD Domžale (Domžale), nedelja, 27. januar, ob 11.00:
HELIOS SUNS CORIS – PETROL OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Helios A

9

9

0

18

2.

Grosuplje

9

8

1

17

3.

Olimpija A

9

7

2

16

4.

Ljubljana A

9

4

5

13

5.

Ajdovščina A

10

3

7

13

6.

Krka beli

9

3

6

12

7.

Chilli Jesenice

10

2

8

12

8.

Cerknica

9

1

8

10

 

FANTJE U15 OKŠ (1. SKL; 7. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 27. januar, ob 13.00:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – VOJNIK GRADBENA TRGOVINA G7

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

ŠD Šentvid

6

6

0

12

2.

Vojnik

6

5

1

11

3.

Šentjur A

6

2

4

8

4.

Olimpija OKŠ

5

2

3

7

5.

Rogaška

5

2

3

7

6.

Šentvid B

6

0

6

6

 

FANTJE U13A (1. SKL; 2. KOLO 2. DELA)

ŠD STŠ Koper (Koper), sobota, 26. januar, ob 9.30:
KOŠ PRIMORSKA A – PETROL OLIMPIJA A

Ob 10.45:
PETROL OLIMPIJA A – TERA TOLMIN

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

2

2

0

4

2.

KOŠ Primorska A

2

1

1

3

3.

Tolmin

2

0

2

2

 

FANTJE U13 OKŠ (2. SKL; 2. KOLO 2. DELA)

OŠ Hinko Smrekar (Ljubljana), sobota, 26. januar, ob 10.15:
RUDAR – PETROL OLIMPIJA OKŠ

Ob 11.30:
LJUBLJANA B – PETROL OLIMPIJA OKŠ

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Rudar

2

2

0

4

2.

Ljubljana B

2

1

1

3

3.

Olimpija OKŠ

2

0

2

2

 

FANTJE U11 BELI (2. KOLO)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 27. januar, ob 9.00:
PETROL OLIMPIJA BELI – HOPSI POLZELA

Ob 11.30:
PETROL OLIMPIJA BELI – LITIJA

FANTJE U11 OKŠ (2. KOLO)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 27. januar, ob 9.00:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – HELIOS SUNS METAL PROFIL

Ob 11.30:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – SLOVAN B

FANTJE U11 ZELENI (2. KOLO)

OŠ Ledina (Ljubljana), nedelja, 27. januar, ob 10.30:
ILIRIJA – PETROL OLIMPIJA ZELENI

Ob 11.45:
HELIOS SUNS B – PETROL OLIMPIJA ZELENI