Starejši pionirji v finalu

Union Olimpija U15 je v polfinalu zaključnega turnirja DP v Dobrovi premagala Zlatorog Laško 68:53. V nedeljskem finalu (ob 11.30 v OŠ Dobrova) jih čakajo Janče.
+ Preberi več

Starejši pionirji v Dobrovo

Na turnirju za košarkarje do 15 let bodo tekmovale ekipe Grosuplja, Janč, Uniona Olimpije in Zlatoroga.

8. mesto za U15 v Trstu

Starejši pionirji so v četrtek, petek in soboto tekmovali na mednarodnemu turnirju v Trstu za fante stare do 17 let (letniki 2000 in ...

U17 državni prvaki!

Kadetska ekipa Uniona Olimpije je osvojila zaključni turnir DP do 17 let. V finalu so premagali Rogaško 70:51.

Kadeti v finalu

Kadetska ekipa Uniona Olimpije je na polfinalni tekmi zaključnega turnirja DP do 17 let premagala Koš Koper 62:57. V nedeljo ob 17.15 na ...

1. mesto za mlajše pionirje v Italiji

Mlajši pionirji Uniona Olimpije so včeraj končali s tekmovanjem na 15. košarkarskem turnirju v italijanskem mestu Pordenone.

Mlajši pionirji na turnirju v Italiji

Mlajši pionirji Uniona Olimpije nastopajo na mednarodnemu turnirju v Italiji. Dve visoki zmagi za začetek.

U17: Zasluženo v polfinale

Kadetska zasedba Uniona Olimpije je na četrtfinalni tekmi zaključnega turnirja DP do 17 let na Ježici visoko premagala Grosuplje 90:62.

Zaključni turnir U17 na Ježici

Zaključni turnir osmerice za fante do 17 let bo potekal v organizaciji KD Ježica in KZS od 13. do 16. aprila v ŠRC Ježica.