Mladinci B z zmago sklenili 2. del prvenstva, do visoke zmage tudi mladinci A

Minuli konec tedna so s tekmami državnega prvenstva nadaljevali tudi košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Petrol Olimpije. Tekmovanje se v začetku novega tedna nadaljuje za fante U19A in fante U17A, ki odhajajo na gostovanje v Hrastnik oziroma Novo Gorico.

FANTJE U19A (1.B SKL; 13. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 10. marec:
PETROL OLIMPIJA A – GROSUPLJE 99:51 (36:16, 18:10, 24:14, 21:11)

STATISTIKA

FANTJE U19A (1. B SKL; 11. KOLO 2. DELA)

ŠD Na logu, Hrastnik (Hrastnik), ponedeljek, 11. marec, ob 18.30:
HRASTNIK – PETROL OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija

12

12

0

24

2.

Celje

13

9

4

22

3.

Branik

13

9

4

22

4.

Miklavž

13

8

5

21

5.

LTH Castings

13

4

9

17

6.

Grosuplje

13

4

9

17

7.

Hrastnik

12

3

9

15

8.

Rogaška

13

2

11

15


FANTJE U19B (2. SKL; 10. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 10. marec:
PETROL OLIMPIJA B – BRINOX MEDVODE 73:55 (19:9, 19:18, 14:9, 21:19)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Slovan B

8

7

1

15

2.

Olimpija B

8

6

2

14

3.

Cerknica

8

3

5

11

4.

Medvode

8

3

5

11

5.

Globus

8

1

7

9


FANTJE U17A (1. SKL; 4. KOLO 3. DELA)

ŠD OŠ Milojke Štrukelj (Nova Gorica), torek, 12. marec, ob 16.00:
NOVA GORICA MLADI – PETROL OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Podčetrtek

8

5

3

13

2.

Olimpija A

7

5

2

12

3.

Helios A

8

4

4

12

4.

Parklji

8

4

4

12

5.

KOŠ Primorska A

8

3

5

11

6.

Nova Gorica

7

2

5

9


FANTJE U15A (1. SKL; 4. KOLO 3. DELA)

OŠ Podčetrtek (Podčetrtek), nedelja, 10. marec:
TERME OLIMIA PODČETRTEK – PETROL OLIMPIJA A 78:69 (26:10, 27:19, 8:21, 17:19)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Helios A

7

7

0

14

2.

Janče

7

6

1

13

3.

Podčetrtek

7

6

1

13

4.

Grosuplje

7

4

3

11

5.

Olimpija A

7

3

4

10

6.

Zlatorog Thermana

7

2

5

9

7.

Parklji A

7

0

7

7

8.

Krka beli

7

0

7

7


FANTJE U13A (1. SKL; 1. KOLO 3. DELA)

Gimnazija Moste (Ljubljana), sobota, 9. marec:
KOŠ PRIMORSKA A – PETROL OLIMPIJA A 25:47 (6:16, 6:8, 11:12, 2:11)

STATISTIKA

SLOVAN A – PETROL OLIMPIJA A 81:30 (29:11, 12:8, 24:4, 16:7)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Slovan A

5

4

1

9

2.

Olimpija A

5

3

2

8

3.

KOŠ Primorska A

5

1

4

6

4.

Ljubljana A

3

1

2

4


FANTJE U11 BELI (4. KOLO 1. DELA)

Športna dvorana Griže (Žalec), nedelja, 10. marec:
HOPSI POLZELA – PETROL OLIMPIJA BELI 12:4 (3:1, 3:1, 3:1, 3:1)

STATISTIKA

PREBOLD 2014 – PETROL OLIMPIJA BELI 5:11 (1:3, 2:2, 1:3, 1:3)

STATISTIKA


FANTJE U11 OKŠ (4. KOLO 1. DELA)

ŠD Vransko (Vransko), nedelja, 10. marec:
HELIOS SUNS METAL PROFIL – PETROL OLIMPIJA OKŠ 9:7

STATISTIKA

VRANI VRANSKO – PETROL OLIMPIJA OKŠ 10:6

STATISTIKA


FANTJE U9 OKŠ

ŠD OŠ Alojzija Štruklja (Ljubljana), sobota, 9. marec:
LJUBLJANA ČRNI – PETROL OLIMPIJA OKŠ 5:11 (1:3, 1:3, 2:2, 1:3)

STATISTIKA

PETROL OLIMPIJA OKŠ – BRUNARICA ŠTERN KRVAVEC RUMENI 12:4 (3:1, 3:1, 3:1, 3:1)

STATISTIKA