Mladinci visoko zmagali, kadeti doma ugnali Parklje

Košarkarji mladinske ekipe Petrol Olimpije se na kvalifikacijski turnir za mesto na zaključnem turnirju osmerice podajajo z zanesljivo zmago nad AKK Branikom (100:61). Kadeti so na domačem parketu s 77:41 ugnali Parklje.

FANTJE U19A (1. B SKL; 14. KOLO 2. DELA)

ŠD Lukna (Maribor), nedelja, 17. marec:
AKK BRANIK – PETROL OLIMPIJA A 61:100 (15:22, 20:25, 10:32, 16:21)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija

14

14

0

28

2.

Branik

14

9

5

23

3.

Celje

14

9

5

23

4.

Miklavž

14

9

5

23

5.

Grosuplje

14

5

9

19

6.

LTH Castings

14

4

10

18

7.

Hrastnik

14

3

11

17

8.

Rogaška

14

3

11

17


FANTJE U17A (1. SKL; 5. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 16. marec:
PETROL OLIMPIJA A – PARKLJI 77:41 (23:7, 17:14, 18:13, 19:7)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

9

7

2

16

2.

Helios A

9

5

4

14

3.

Podčetrtek

9

5

4

14

4.

KOŠ Primorska A

9

4

5

13

5.

Parklji

9

4

5

13

6.

Nova Gorica

9

2

7

11


FANTJE U17B (1. SKL; 4. KOLO 3.DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 16. marec:
PETROL OLIMPIJA B – ZLATOROG THERMANA LAŠKO B 65:81 (19:26, 10:19, 17:14, 19:22)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Krka

8

8

0

16

2.

Konjice

7

5

2

12

3.

Olimpija B

8

4

4

12

4.

Zlatorog Thermana B

7

2

5

9

5.

Sani Bistrica

8

1

7

9

6.

HPG Brežice

6

2

4

8


FANTJE U15A (1. SKL; 5. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 17. marec:
PETROL OLIMPIJA A – PARKLJI A 70:67 (20:18, 17:15, 16:19, 17:15)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Janče

8

7

1

15

2.

Helios A

8

7

1

15

3.

Podčetrtek

8

7

1

15

4.

Grosuplje

8

5

3

13

5.

Olimpija A

8

4

4

12

6.

Zlatorog Thermana

8

2

6

10

7.

Parklji A

8

0

8

8

8.

Krka beli

8

0

8

8


FANTJE U13A (1. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

OŠ Hinko Smrekar (Ljubljana), sobota, 16. marec:
SLOVAN A – PETROL OLIMPIJA A 79:51 (20:16, 11:9, 21:14, 27:12)

STATISTIKA

LJUBLJANA A – PETROL OLIMPIJA A 61:38 (17:15, 12:5, 19:14, 13:4)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Slovan A

7

5

2

12

2.

Olimpija A

7

3

4

10

3.

Ljubljana A

5

3

2

8

4.

KOŠ Primorska A

5

1

4

6


FANTJE U13B (1. SKL; 1. KOLO 3. DELA)

Montažna dvorana Šentvid (Ljubljana), sobota, 16. marec:
GORENJA VAS – PETROL OLIMPIJA B 45:33 (17:11, 5:10, 15:2, 8:10)

STATISTIKA

ŠENTVID-LJUBLJANA A – PETROL OLIMPIJA B 29:34 (5:7, 6:9, 11:4, 7:10)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Gorenja vas

2

2

0

4

2.

Olimpija

2

1

1

3

3.

Šentvid A

2

0

2

2

4.

Stražišče

0

0

0

0


FANTJE U13 OKŠ (2. SKL; 1. KOLO 3. DELA)

OŠ Vojke Šmuc (Izola), sobota, 16. marec, ob 10.30:
GLOBUS – PETROL OLIMPIJA OKŠ 20:29 (11:2, 0:13, 1:6, 8:8)

STATISTIKA

IZOLA – PETROL OLIMPIJA OKŠ 33:35 (10:15, 7:7, 9:3, 7:10)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija OKŠ

2

2

0

4

2.

Izola

2

1

1

3

3.

Globus

2

0

2

2

4.

Slovan B

0

0

0

0