Mladinci zaključujejo z drugim delom prvenstva

Nov konec tedna mladim Zmajčkom prinaša obračune državnega prvenstva. Na domačem parketu male stoženske dvorane bomo lahko na delu videli fante U17A, U17B in U15A.

FANTJE U19A (1. B SKL; 14. KOLO 2. DELA)

ŠD Lukna (Maribor), nedelja, 17. marec, ob 13.00:
AKK BRANIK – PETROL OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija

13

13

0

26

2.

Celje

13

9

4

22

3.

Branik

13

9

4

22

4.

Miklavž

13

8

5

21

5.

Grosuplje

13

4

9

17

6.

Rogaška

14

3

11

17

7.

Hrastnik

14

3

11

17

8.

LTH Castings

13

4

9

17


FANTJE U17A (1. SKL; 5. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 16. marec, ob 11.00:
PETROL OLIMPIJA A – PARKLJI

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

8

6

2

14

2.

Podčetrtek

8

5

3

13

3.

Parklji

8

4

4

12

4.

Helios A

8

4

4

12

5.

KOŠ Primorska A

8

3

5

11

6.

Nova Gorica

8

2

6

10


FANTJE U17B (1. SKL; 4. KOLO 3.DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 16. marec, ob 9.00:
PETROL OLIMPIJA B – ZLATOROG THERMANA LAŠKO B

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Krka

7

7

0

14

2.

Konjice

7

5

2

12

3.

Olimpija B

7

4

3

11

4.

HPG Brežice

6

2

4

8

5.

Sani Bistrica

7

1

6

8

6.

Zlatorog Thermana B

6

1

5

7


FANTJE U15A (1. SKL; 5. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 17. marec, ob 12.40:
PETROL OLIMPIJA A – PARKLJI A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Helios A

7

7

0

14

2.

Janče

7

6

1

13

3.

Podčetrtek

7

6

1

13

4.

Grosuplje

7

4

3

11

5.

Olimpija A

7

3

4

10

6.

Zlatorog Thermana

7

2

5

9

7.

Parklji A

7

0

7

7

8.

Krka beli

7

0

7

7


FANTJE U13A (1. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

OŠ Hinko Smrekar (Ljubljana), sobota, 16. marec, ob 10.15:
SLOVAN A – PETROL OLIMPIJA A

Ob 11.30:
LJUBLJANA A – PETROL OLIMPIJA A


FANTJE U13B (1. SKL; 1. KOLO 3. DELA)

Montažna dvorana Šentvid (Ljubljana), sobota, 16. marec, ob 10.00:
GORENJA VAS – PETROL OLIMPIJA B

Ob 11.00:
ŠENTVID-LJUBLJANA A – PETROL OLIMPIJA B


FANTJE U13 OKŠ (2. SKL; 1. KOLO 3. DELA)

OŠ Vojke Šmuc (Izola), sobota, 16. marec, ob 10.30:
GLOBUS – PETROL OLIMPIJA OKŠ

Ob 11.30:
IZOLA – PETROL OLIMPIJA OKŠ