Obe mladinski ekipi v Ljubljani

Prihajajoči konec tedna ne bodo počivali tudi košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Petrol Olimpije, pred katerimi je kar 14 tekem. Kadeti bodo na parket stopili v torek.

FANTJE U19A (1.B SKL; 13. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 10. marec, ob 15.00:
PETROL OLIMPIJA A – GROSUPLJE

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija

11

11

0

22

2.

Celje

12

8

4

20

3.

Branik

12

8

4

20

4.

Miklavž

12

7

5

19

5.

LTH Castings

12

4

8

16

6.

Grosuplje

12

4

8

16

7.

Hrastnik

11

3

8

14

8.

Rogaška

12

2

10

14


FANTJE U19B (2. SKL; 10. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 10. marec, ob 13.00:
PETROL OLIMPIJA B – BRINOX MEDVODE

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Slovan B

7

6

1

13

2.

Olimpija B

7

5

2

12

3.

Cerknica

8

3

5

11

4.

Medvode

6

3

3

9

5.

Globus

8

1

7

9


FANTJE U17A (1. SKL; 4. KOLO 3. DELA)

ŠD OŠ Milojke Štrukelj (Nova Gorica), torek, 12. marec, ob 16.00:
NOVA GORICA MLADI – PETROL OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

7

5

2

12

2.

Podčetrtek

7

4

3

11

3.

Helios A

7

4

3

11

4.

Parklji

7

4

3

11

5.

Nova Gorica

7

2

5

9

6.

KOŠ Primorska A

7

2

5

9


FANTJE U15A (1. SKL; 4. KOLO 3. DELA)

OŠ Podčetrtek (Podčetrtek), nedelja, 10. marec, ob 10.00:
TERME OLIMIA PODČETRTEK – PETROL OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Helios A

6

6

0

12

2.

Janče

6

5

1

11

3.

Podčetrtek

6

5

1

11

4.

Grosuplje

6

3

3

9

5.

Olimpija A

6

3

3

9

6.

Zlatorog Thermana

6

2

4

8

7.

Parklji A

6

0

6

6

8.

Krka beli

6

0

6

6


FANTJE U13A (1. SKL; 1. KOLO 3. DELA)

Gimnazija Moste (Ljubljana), sobota, 9. marec, ob 10.45:
KOŠ PRIMORSKA A – PETROL OLIMPIJA A

Ob 12.00:
SLOVAN A – PETROL OLIMPIJA A


FANTJE U11 BELI (4. KOLO 1. DELA)

Športna dvorana Griže (Žalec), nedelja, 10. marec, ob 10.15:
HOPSI POLZELA – PETROL OLIMPIJA BELI

Ob 11.30:
PREBOLD 2014 – PETROL OLIMPIJA BELI


FANTJE U11 OKŠ (4. KOLO 1. DELA)

ŠD Vransko (Vransko), nedelja, 10. marec, ob 10.00:
HELIOS SUNS METAL PROFIL – PETROL OLIMPIJA OKŠ

Ob 11.00:
VRANI VRANSKO – PETROL OLIMPIJA OKŠ


FANTJE U9 (2. KOLO 1. DELA)

OŠ Maksa Pečarja (Ljubljana), sobota, 9. marec, ob 9.00:
PARKLJI – PETROL OLIMPIJA

Ob 10.00:
PETROL OLIMPIJA – POSTOJNA


FANTJE U9 OKŠ

ŠD OŠ Alojzija Štruklja (Ljubljana), sobota, 9. marec, ob 10.00:
LJUBLJANA ČRNI – PETROL OLIMPIJA OKŠ

Ob 10.50:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – BRUNARICA ŠTERN KRVAVEC RUMENI