U15: Zmaga proti Čapljini za četrtfinale

Petrol Olimpija, zasedba do 15 let, je na turnirju Daimiloptu v Bologni v tekmi za preboj v četrtfinale ugnala moštvo Čapljine.

Tekmo za uvrstitev v četrtfinale so igralci Olimpije začeli zelo odločno in agresivno ter hitro povedli. A že v drugi četrtini so dovolili nasprotniku, da se z lahkimi koši približa. V istem ritmu so začeli tretjo četrtino, ko se je nasprotnik približal na samo tri točke zaostanka. Po minuti odmora so strnili vrste in pokazali kdo je boljši nasprotnik, ter na koncu zasluženo zmagali z otipljivo prednostjo (62:48).

Trener moštva je Borut Fijavž, pomočnik pa Uroš Jurkovič.

HKK Čapljina Lasta - PETROL OLIMPIJA 48:62 (38:41, 23:30, 6:20)

Petrol Olimpija: Aljoša Kuruza, Luka Šmitran, Lon Ličan, Tim Gliha 19, Anže Đurkić 8, Vukašin Todorović 6, Jon Obran 2, Urban Rojc 17, Bojan Pejić 2, Benjamin Mirković 8, Gašper Kočevar, Jaka Mlakar.