U19 Liga ABA: Poraz s Cedevito 108:75

Na drugi tekmi turnirja v Zagrebu v sklopu U19 Lige ABA, je mlada zasedba Petrol Olimpije doživela poraz proti Cedeviti. Rezultat je bil 108:75.

Na drugem srečanju mladinske Lige ABA (U19) so košarkarji Cedevite od začetka tekme prevzeli pobudo in prepričljivo dobili prvi polčas, predvsem po zaslugi razpoloženega Antonia Jordana, ki je dosegel, kar 36 točk. Igralci Petrol Olimpije so dobro pričeli drugi polčas in z delnim izidom 6:0 znižali prednost na 18 točk zaostanka, vendar so Zagrebčani s hitrimi protinapadi ponovno vzpostavili ravnotežje in varno držali razliko ter jo do konca še povišali. statistika

Petrol Olimpija – Cedevita 75:108 (12:32, 23:27, 26:26, 15:24)
Petrol Olimpija U19: Lucu Dražovič, Urukalo 2, Malovčić 1, Vuković 2, Daneu 8, Klanjšček 18, Kobal 2, Janežič, Blatnik 3, Kralj 19, Ščekič 12, Mlakar 8.

V nedeljo se bodo mladi Zmaji pomerili z Budućnostjo VOLI (11.30) ter z Igokeo (18.30).