V soboto v Stožicah na delu fantje U13

Pred košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Petrol Olimpije je nov konec tedna preizkušenj v državnem prvenstvu. V mali stoženski dvorani bomo lahko v nedeljo na delu videli košarkarje ekip U13A in U13B.

FANTJE U17B (1. SKL; 5. KOLO 3. DELA)

ŠD Slovenske Konjice (Slovenske Konjice), sobota, 23. marec, ob 13.00:
KONJICE-ZREČE – PETROL OLIMPIJA B

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Krka

8

8

0

16

2.

Konjice

8

6

2

14

3.

Olimpija B

8

4

4

12

4.

HPG Brežice

7

2

5

9

5.

Zlatorog Thermana B

7

2

5

9

6.

Sani Bistrica

8

1

7

9


FANTJE U15A (1. SKL; 6. KOLO 3. DELA)

OŠ Kašelj (Ljubljana), nedelja, 24. marec, ob 10.00:
JANČE A – PETROL OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Janče

8

7

1

15

2.

Helios A

8

7

1

15

3.

Podčetrtek

8

7

1

15

4.

Grosuplje

8

5

3

13

5.

Olimpija A

8

4

4

12

6.

Zlatorog Thermana

8

2

6

10

7.

Parklji A

8

0

8

8

8.

Krka beli

8

0

8

8


FANTJE U15 OKŠ (2. SKL; 1. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 24. marec, ob 13.00:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – JELŠA ŠMARJE


FANTJE U13A (1. SKL; 3. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 23. marec, ob 12.35:
PETROL OLIMPIJA A – KOŠ PRIMORSKA A

Ob 14.55:
PETROL OLIMPIJA A – LJUBLJANA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Slovan A

7

5

2

12

2.

Olimpija A

7

3

4

10

3.

Ljubljana A

5

3

2

8

4.

KOŠ Primorska A

5

1

4

6


FANTJE U13B (1. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 23. marec, ob 9.00:
PETROL OLIMPIJA B – STRAŽIŠČE KRANJ

Ob 11.20:
PETROL OLIMPIJA B – ŠENTVID-LJUBLJANA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Gorenja vas

2

2

0

4

2.

Olimpija

2

1

1

3

3.

Šentvid A

2

0

2

2

4.

Stražišče

0

0

0

0


FANTJE U13 OKŠ (2. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

ŠD Kodeljevo (Ljubljana), sobota, 23. marec, ob 9.00:
SLOVAN B – PETROL OLIMPIJA OKŠ

Ob 10.15:
IZOLA – PETROL OLIMPIJA OKŠ

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija OKŠ

2

2

0

4

2.

Izola

2

1

1

3

3.

Globus

2

0

2

2

4.

Slovan B

0

0

0

0


FANTJE U11 BELI (1. SKL; 1. KOLO)

ŠD Nazarje (Nazarje), nedelja, 24. marec, ob 9.30:
INPUT NAZARJE – PETROL OLIMPIJA BELI

Ob 11.00:
PETROL OLIMPIJA BELI – SLOVAN B


FANTJE U11 OKŠ (1. SKL; 1. KOLO)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 24. marec, ob 9.00:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – PREBOLD 2014

Ob 11.20:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – CELJE


FANTJE U11 ZELENI (1. SKL; 1. KOLO)

Gimnazija Moste (Ljubljana), nedelja, 24. marec, ob 12.30:
SLOVAN A – PETROL OLIMPIJA ZELENI

Ob 13.30:
PETROL OLIMPIJA ZELENI – JANČE LJUBLJANA A


FANTJE U9 (3. KOLO)

OŠ Miroslava Vilharja (Postojna), sobota, 23. marec, ob 10.00:
PARKLJI – PETROL OLIMPIJA

Ob 11.00:
POSTOJNA – PETROL OLIMPIJA


FANTJE U9 OKŠ (3. KOLO)

ŠD Cerklje (Cerklje na Gorenjskem), sobota, 23. marec, ob 10.00:
LJUBLJANA ČRNI – PETROL OLIMPIJA OKŠ

Ob 11.00:
BRUNARICA ŠTERN KRVAVEC RUMENI – PETROL OLIMPIJA OKŠ

RAZPORED TEKEM EKIP MLAJŠIH STAROSTNIH KATEGORIJ PETROL OLIMPIJE