Visoka zmaga mladincev v Škofji Loki

Za košarkarji ekip mlajših starostnih kategorij Petrol Olimpije je nov tekmovalni konec tedna.

FANTJE U19A (1. B SKL; 8. KOLO 2. DELA)

ŠD Trata (Škofja Loka), nedelja, 27. januar:
LTH CASTINGS – PETROL OLIMPIJA A 63:95

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija

8

8

0

16

2.

Branik

8

6

2

14

3.

Celje

8

5

3

13

4.

Miklavž

8

5

3

13

5.

Hrastnik

8

3

5

11

6.

LTH Castings

8

2

6

10

7.

Grosuplje

8

2

6

10

8.

Rogaška

8

1

7

9

 

FANTJE U17A (1. A SKL; 9. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 26. januar:
PETROL OLIMPIJA A – ZLATOROG THERMANA LAŠKO A 83:71 (24:15, 22:17, 22:15, 15:24)

STATISTIKA
POSNETEK TEKME

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

9

6

3

15

2.

Helios A

8

6

2

14

3.

Podčetrtek

9

5

4

14

4.

Ljubljana A

9

4

5

13

5.

Zlatorog Thermana A

8

4

4

12

6.

Branik

9

1

8

10

 

FANTJE U17B (1. A SKL; 9. KOLO 2. DELA)

Gimnazija Bežigrad (Ljubljana), četrtek, 24. januar:
PETROL OLIMPIJA B – ILIRIJA 54:83 (16:23, 12:19, 15:25, 11:16)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Ilirija

8

8

0

16

2.

Dravograd

9

4

5

13

3.

Olimpija B

9

4

5

13

4.

HPG Brežice

9

3

6

12

5.

Calcit

8

3

5

11

6.

Sani Bistrica

7

3

4

10

 

FANTJE U15A (1. SKL; 10. KOLO 2. DELA)

ŠD Domžale (Domžale), nedelja, 27. januar:
HELIOS SUNS CORIS – PETROL OLIMPIJA A 56:48 (13:10, 11:15, 19:8, 13:15)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Helios A

10

10

0

20

2.

Grosuplje

10

9

1

19

3.

Olimpija A

10

7

3

17

4.

Ljubljana A

9

4

5

13

5.

Krka beli

10

3

7

13

6.

Ajdovščina A

10

3

7

13

7.

Chilli Jesenice

10

2

8

12

8.

Cerknica

9

1

8

10

 

FANTJE U15 OKŠ (1. SKL; 7. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 27. januar:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – VOJNIK GRADBENA TRGOVINA G7 59:73 (13:27, 18:14, 17:20, 11:12)

STATISTIKA
POSNETEK TEKME

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

ŠD Šentvid

7

7

0

14

2.

Vojnik

7

6

1

13

3.

Šentjur A

7

3

4

10

4.

Olimpija OKŠ

6

2

4

8

5.

Rogaška

6

2

4

8

6.

Šentvid B

7

0

7

7

 

FANTJE U13A (1. SKL; 2. KOLO 2. DELA)

ŠD STŠ Koper (Koper), sobota, 26. januar:
KOŠ PRIMORSKA A – PETROL OLIMPIJA A 57:36 (16:8, 19:2, 17:11, 5:15)

STATISTIKA

PETROL OLIMPIJA A – TERA TOLMIN 61:45 (13:7, 14:18, 22:8, 12:12)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

KOŠ Primorska A

4

3

1

7

2.

Olimpija A

4

3

1

7

3.

Tolmin

4

0

4

4

 

FANTJE U13 OKŠ (2. SKL; 2. KOLO 2. DELA)

OŠ Hinko Smrekar (Ljubljana), sobota, 26. januar:
RUDAR – PETROL OLIMPIJA OKŠ 86:49 (32:8, 15:14, 20:13, 19:14)

STATISTIKA

LJUBLJANA B – PETROL OLIMPIJA OKŠ 39:30 (11:6, 10:6, 10:6, 8:12)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Ljubljana B

4

3

1

7

2.

Rudar

4

3

1

7

3.

Olimpija OKŠ

4

0

4

4

 

FANTJE U11 BELI (2. KOLO)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 27. januar:
PETROL OLIMPIJA BELI – HOPSI POLZELA 4:12 (1:3, 1:3, 1:3, 1:3)

PETROL OLIMPIJA BELI – LITIJA 6:10 (3:1, 1:3, 1:3, 1:3)

FANTJE U11 OKŠ (2. KOLO)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 27. januar:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – HELIOS SUNS METAL PROFIL 9:7 (1:3, 3:1, 2:2, 3:1)

PETROL OLIMPIJA OKŠ – SLOVAN B 12:4 (3:1, 3:1, 3:1, 3:1)

FANTJE U11 ZELENI (2. KOLO)

OŠ Ledina (Ljubljana), nedelja, 27. januar:
ILIRIJA – PETROL OLIMPIJA ZELENI 6:10 (1:3, 1:3, 3:1, 1:3)

HELIOS SUNS B – PETROL OLIMPIJA ZELENI 4:12 (1:3, 1:3, 1:3, 1:3)