Za Zmajčki nov konec tedna

Košarkarji mlajših starostnih kategorij Petrol Olimpije so minuli konec tedna odigrali nove tekme državnega prvenstva, fantje U17 pa so že zaključili z drugim delom tekmovanja.

FANTJE U19A (1. B SKL; 9. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 3. februar:
PETROL OLIMPIJA A – MIKLAVŽ 114:66 (35:16, 25:23, 24:20, 30:7)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija

9

9

0

18

2.

Branik

9

6

3

15

3.

Celje

9

6

3

15

4.

Miklavž

9

5

4

14

5.

LTH Castings

9

3

6

12

6.

Hrastnik

9

3

6

12

7.

Grosuplje

9

3

6

12

8.

Rogaška

9

1

8

10

 


FANTJE U19B (2. SKL; 7. KOLO 2. DELA)

Montažna dvorana Šentvid (Ljubljana), nedelja, 3. februar:
GLOBUS – PETROL OLIMPIJA B 40:94 (24:32, 5:36, 7:14, 4:14)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija B

6

4

2

10

2.

Slovan B

5

4

1

9

3.

Medvode

5

2

3

7

4.

Globus

6

1

5

7

5.

Cerknica

4

2

2

6

 


FANTJE U17A (1. SKL; 10. KOLO 2. DELA)

ŠD OŠ Alojzija Šuštarja (Ljubljana), petek, 1. februar:
LJUBLJANA A – PETROL OLIMPIJA A 61:82 (14:25, 15:21, 13:21, 19:15)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Parklji

4

3

1

7

2.

Olimpija A

4

2

2

6

3.

Helios A

4

2

2

6

4.

Nova Gorica

4

2

2

6

5.

Podčetrtek

4

2

2

6

6.

KOŠ Primorska A

4

1

3

5

 


FANTJE U17B (1. SKL; 10. KOLO 2. DELA)

ŠD Kamnik (Kamnik), sobota, 2. februar:
CALCIT BASKETBALL – PETROL OLIMPIJA B 76:58 (27:19, 24:18, 17:9, 8:12)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Krka

4

4

0

8

2.

Olimpija B

4

3

1

7

3.

Konjice

4

2

2

6

4.

HPG Brežice

4

2

2

6

5.

Sani Bistrica

4

1

3

5

6.

Zlatorog Thermana B

4

0

4

4

 


FANTJE U15 OKŠ (1. SKL; 8. KOLO 2. DELA)

OŠ Hruševec Šentjur (Šentjur), nedelja, 3. februar:
ŠENTJUR TAJFUN A – PETROL OLIMPIJA OKŠ 63:88 (21:22, 12:25, 21:17, 9:24)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

ŠD Šentvid

8

8

0

16

2.

Vojnik

8

7

1

15

3.

Olimpija OKŠ

8

4

4

12

4.

Šentjur A

8

3

5

11

5.

Rogaška

8

2

6

10

6.

Šentvid B

8

0

8

8

 


FANTJE U13B (2. SKL; 2. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 2. februar:
PETROL OLIMPIJA B – BRINOX MEDVODE 47:42 (10:7, 14:6, 12:16, 11:13)

STATISTIKA

PETROL OLIMPIJA B – NOVA GORICA MLADI 69:48 (22:8, 12:18, 19:5, 16:17)

STATISTIKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija B

2

2

0

4

2.

Medvode

2

1

1

3

3.

Nova Gorica A

2

0

2

2


FANTJE U11 BELI (1. SKL; 3. KOLO 1. DELA)

ŠD Litija (Litija), nedelja, 3. februar:
PREBOLD 2014 – PETROL OLIMPIJA BELI 4:12 (1:3, 1:3, 1:3, 1:3)

STATISTIKA

LITIJA – PETROL OLIMPIJA BELI 12:4 (3:1, 3:1, 3:1, 3:1)

STATISTIKA

PETROL OLIMPIJA OKŠ (1. SKL; 3. KOLO 1. DELA)

Gimnazija Moste (Ljubljana), nedelja, 3. februar:
VRANI VRANSKO – PETROL OLIMPIJA OKŠ 12:4 (3:1, 3:1, 3:1, 3:1)

STATISTIKA

SLOVAN B – PETROL OLIMPIJA OKŠ 7:9 (1:3, 2:2, 3:1, 1:3)

STATISTIKA

PETROL OLIMPIJA ZELENI (1. SKL; 3. KOLO 1. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 3. februar:
PETROL OLIMPIJA ZELENI – ILIRIJA 11:5 (3:1, 3:1, 2:2, 3:1)

STATISTIKA

PETROL OLIMPIJA ZELENI – HELIOS SUNS B 12:4 (3:1, 3:1, 3:1, 3:1)

STATISTIKA