Začetek sklepnega dela sezone za Zmajčke

Prihajajoči konec tedna je pred košarkarji mlajših ekip mlajših starostnih kategorij Petrol Olimpije kar nekaj izjemno zanimivih preizkušenj.

FANTJE U19A (1. B SKL; 9. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 3. februar, ob 15.30:
PETROL OLIMPIJA A – MIKLAVŽ

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija

8

8

0

16

2.

Branik

8

6

2

14

3.

Celje

8

5

3

13

4.

Miklavž

8

5

3

13

5.

Hrastnik

8

3

5

11

6.

LTH Castings

8

2

6

10

7.

Grosuplje

8

2

6

10

8.

Rogaška

8

1

7

9


FANTJE U19B (2. SKL; 7. KOLO 2. DELA)

Montažna dvorana Šentvid (Ljubljana), nedelja, 3. februar, ob 12.30:
GLOBUS – PETROL OLIMPIJA B

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Slovan B

5

4

1

9

2.

Olimpija B

5

3

2

8

3.

Medvode

5

2

3

7

4.

Globus

5

1

4

6

5.

Cerknica

4

2

2

6


FANTJE U17A (1. SKL; 10. KOLO 2. DELA)

ŠD OŠ Alojzija Šuštarja (Ljubljana), petek, 1. februar, ob 16.10:
LJUBLJANA A – PETROL OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Helios A

10

8

2

18

2.

Olimpija A

9

6

3

15

3.

Podčetrtek

9

5

4

14

4.

Zlatorog Thermana A

10

4

6

14

5.

Ljubljana A

9

4

5

13

6.

Branik

9

1

8

10


FANTJE U17B (1. SKL; 10. KOLO 2. DELA)

ŠD Kamnik (Kamnik), sobota, 2. februar, ob 14.00:
CALCIT BASKETBALL – PETROL OLIMPIJA B

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Ilirija

9

9

0

18

2.

Dravograd

9

4

5

13

3.

Calcit

9

4

5

13

4.

Olimpija B

9

4

5

13

5.

HPG Brežice

9

3

6

12

6.

Sani Bistrica

9

3

6

12


FANTJE U15 OKŠ (1. SKL; 8. KOLO 2. DELA)

OŠ Hruševec Šentjur (Šentjur), nedelja, 3. februar, ob 11.00:
ŠENTJUR TAJFUN A – PETROL OLIMPIJA OKŠ

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija OKŠ

6

6

0

12

2.

Šentvid B

6

4

2

10

3.

Globus

6

2

4

8

4.

Komenda

6

0

6

6


FANTJE U13B (2. SKL; 2. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 2. februar, ob 9.00:
PETROL OLIMPIJA B – BRINOX MEDVODE

Ob 11.30:
PETROL OLIMPIJA B – NOVA GORICA MLADI

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija B

2

2

0

4

2.

Medvode

2

1

1

3

3.

Nova Gorica A

2

0

2

2


FANTJE U11 BELI (1. SKL; 3. KOLO 1. DELA)

ŠD Litija (Litija), nedelja, 3. februar, ob 13.15:
PREBOLD 2014 – PETROL OLIMPIJA BELI

Ob 14.15:
LITIJA – PETROL OLIMPIJA BELI

PETROL OLIMPIJA OKŠ (1. SKL; 3. KOLO 1. DELA)

Gimnazija Moste (Ljubljana), nedelja, 3. februar, ob 13.30:
VRANI VRANSKO – PETROL OLIMPIJA OKŠ

Ob 14.30:
SLOVAN B – PETROL OLIMPIJA OKŠ

PETROL OLIMPIJA ZELENI (1. SKL; 3. KOLO 1. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 3. februar, ob 9.00:
PETROL OLIMPIJA ZELENI – ILIRIJA

Ob 11.30:
PETROL OLIMPIJA ZELENI – HELIOS SUNS B


Že odigrano:

FANTJE U15 OKŠ (1. SKL; 4. KOLO 2. DELA)

ŠD Rogaška Slatina (Rogaška Slatina), sreda, 30. januar:
ROGAŠKA – PETROL OLIMPIJA OKŠ 46:95 (16:19, 6:29, 10:23, 14:24)

STATISTIKA