Zaključek počitnic in nov vikend tekem za Zmajčke

Po tednu zimskih počitnic bodo na parket znova stopili tudi košarkarji mlajših kategorij Petrol Olimpije.

FANTJE U19A (1. B SKL; 12. KOLO 2. DELA)

1. OŠ Celje (Celje), nedelja, 3. marec, ob 19.00:
CELJE – PETROL OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija

10

10

0

20

2.

Celje

11

8

3

19

3.

Branik

11

7

4

18

4.

Miklavž

11

6

5

17

5.

Grosuplje

11

4

7

15

6.

LTH Castings

11

3

8

14

7.

Hrastnik

10

3

7

13

8.

Rogaška

11

2

9

13


FANTJE U17A (1. SKL; 3. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 2. marec, ob 10.50:
PETROL OLIMPIJA A – KOŠ PRIMORSKA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Parklji

7

4

3

11

2.

Olimpija A

6

4

2

10

3.

Helios A

6

3

3

9

4.

Podčetrtek

6

3

3

9

5.

KOŠ Primorska A

6

2

4

8

6.

Nova Gorica

5

2

3

7


FANTJE U17B (1. SKL; 2. KOLO 3. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 2. marec, ob 9.00:
PETROL OLIMPIJA B – KONJICE-ZREČE

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Krka

5

5

0

10

2.

Olimpija B

5

4

1

9

3.

Konjice

5

3

2

8

4.

HPG Brežice

5

2

3

7

5.

Sani Bistrica

5

1

4

6

6.

Zlatorog Thermana B

5

0

5

5


FANTJE U15A (1. SKL; 14. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 3. marec, ob 13.00:
PETROL OLIMPIJA A – AJDOVŠČINA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Helios A

13

13

0

26

2.

Grosuplje

13

10

3

23

3.

Olimpija A

13

10

3

23

4.

Krka beli

13

6

7

19

5.

Cerknica

14

4

10

18

6.

Ljubljana A

12

4

8

16

7.

Ajdovščina A

13

3

10

16

8.

Chilli Jesenice

13

2

11

15


FANTJE U13A (1. SKL; 3. KOLO 2. DELA)

ŠC Tolmin (Tolmin), sobota, 2. marec, ob 10.45:
KOŠ PRIMORSKA A – PETROL OLIMPIJA A

Ob 12.00:
TERA TOLMIN – PETROL OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

KOŠ Primorska A

4

3

1

7

2.

Olimpija A

4

3

1

7

3.

Tolmin

4

0

4

4


FANTJE U13 OKŠ (2. SKL; 3. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 2. marec, ob 12.45:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – LJUBLJANA B

Ob 15.15:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – RUDAR

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Ljubljana B

4

3

1

7

2.

Rudar

4

3

1

7

3.

Olimpija OKŠ

4

0

4

4