Zmajčki kar osemkrat na delu na domačem parketu

Za košarkarje ekip mlajših starostnih kategorij Petrol Olimpije se v soboto in nedeljo nadaljujejo boji v slovenskem državnem prvenstvu, mlade Zmajčke pa bomo imeli priložnost kar osemkrat spremljati na domačem parketu.

FANTJE U19A (1. B SKL; 7. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 20. januar, ob 15.00:
PETROL OLIMPIJA A – AKK BRANIK

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija

6

6

0

12

2.

Miklavž

5

4

1

9

3.

Branik

5

4

1

9

4.

Celje

6

3

3

9

5.

Grosuplje

6

2

4

8

6.

Hrastnik

6

2

4

8

7.

Rogaška

6

1

5

7

8.

LTH Castings

6

1

5

7


FANTJE U19B (2. SKL; 5. KOLO 2. DELA)

ŠD Medvode (Medvode), nedelja, 20. januar, ob 19.00:
BRINOX MEDVODE – PETROL OLIMPIJA B

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Slovan B

3

3

0

6

2.

Olimpija B

3

2

1

5

3.

Globus

4

1

3

5

4.

Cerknica

3

1

2

4

5.

Medvode

3

1

2

4


FANTJE U17B (1. SKL; 8. KOLO 2. DELA)

OŠ Podčetrtek (Podčetrtek), sobota, 19. januar, ob 13.00:
TERME OLIMIA PODČETRTEK – PETROL OLIMPIJA A

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Olimpija A

7

5

2

12

2.

Podčetrtek

7

4

3

11

3.

Helios A

6

4

2

10

4.

Ljubljana A

7

3

4

10

5.

Zlatorog Thermana A

5

2

3

7

6.

Branik

6

1

5

7


FANTJE U17B (1. SKL; 8. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 19. januar, ob 9.00:
PETROL OLIMPIJA B – DRAVOGRAD KOROŠKA

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Ilirija

6

6

0

12

2.

Olimpija B

7

4

3

11

3.

Calcit

7

3

4

10

4.

HPG Brežice

7

3

4

10

5.

Dravograd

7

2

5

9

6.

Sani Bistrica

6

2

4

8


FANTJE U15A (1. SKL; 9. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 20. januar, ob 11.00:
PETROL OLIMPIJA A – KRKA BELI

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

Grosuplje

9

8

1

17

2.

Helios A

8

8

0

16

3.

Olimpija A

8

6

2

14

4.

Ajdovščina A

9

3

6

12

5.

Chilli Jesenice

9

2

7

11

6.

Krka beli

8

3

5

11

7.

Ljubljana A

8

3

5

11

8.

Cerknica

9

1

8

10


FANTJE U15 OKŠ (1. SKL; 6. KOLO 2. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), nedelja, 20. januar, ob 13.00:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – ŠENTVID-LJUBLJANA B

LESTVICA:

M

Ekipa

T

Z

P

1.

ŠD Šentvid

5

5

0

10

2.

Vojnik

5

4

1

9

3.

Šentjur A

5

2

3

7

4.

Rogaška

4

2

2

6

5.

Olimpija OKŠ

4

1

3

5

6.

Šentvid B

5

0

5

5


FANTJE U9 (1. KOLO 1. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 19. januar, ob 11.00:
PETROL OLIMPIJA – PARKLJI

Ob 13.00:
PETROL OLIMPIJA – POSTOJNA

FANTJE U9 OKŠ (1. KOLO 1. DELA)

Mala dvorana Stožice (Ljubljana), sobota, 19. januar, ob 11.00:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – LJUBLJANA ČRNI

Ob 13.00:
PETROL OLIMPIJA OKŠ – BRUNARICA ŠTERN KRVAVEC RUMENI