Liga Datum Dvorana Domači Tuji Rezultat Kolo
U17 - 2. SKL 29. 09. 2018 ob 10:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija B Borut Besedić-Čiro 116 : 34 2.
U15 - 1. SKL 30. 09. 2018 ob 12:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Cerknica 115 : 45 2.
U15 - 2. SKL 30. 09. 2018 ob 13:00 Montažna dvorana Šentvid Globus Petrol Olimpija OKŠ 45 : 101 2.
U19 - 2. SKL 30. 09. 2018 ob 16:00 OŠ Anton Ukmar KOŠ Primorska B Petrol Olimpija 46 : 63 1.
U17 - 1. SKL 02. 10. 2018 ob 18:10 ŠD OŠ Alojzija Šuštarja Ljubljana Petrol Olimpija A 77 : 90 2.
U17 - 2. SKL 06. 10. 2018 ob 09:00 ŠD Domžale Helios Suns B Petrol Olimpija 44 : 112 3.
U13 - 1. SKL 06. 10. 2018 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Žogica Sixt Primorska 54 : 47 1.
U13 - 2. SKL 06. 10. 2018 ob 10:00 ŠD Šenčur Šenčur GGD U13 Petrol Olimpija OKŠ 20 : 33 1.
U13 - 2. SKL 06. 10. 2018 ob 11:15 ŠD Šenčur Petrol Olimpija KOŠ Primorska B 27 : 37 1.
U13 - 1. SKL 06. 10. 2018 ob 11:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Nova Gorica mladi A 102 : 22 1.
U17 - 1. SKL 06. 10. 2018 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Miklavž 89 : 51 3.
U15 - 2. SKL 07. 10. 2018 ob 10:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija OKŠ Šentvid-Ljubljana B 99 : 45 3.
U15 - 1. SKL 07. 10. 2018 ob 10:00 ŠD OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica mladi A Petrol Olimpija A 36 : 133 3.
U19 - 2. SKL 09. 10. 2018 ob 20:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija ECE Triglav B 62 : 52 2.
U13 - 1. SKL 13. 10. 2018 ob 08:00 ŠD Cerknica Cerknica Petrol Olimpija A 23 : 59 2.
U17 - 2. SKL 13. 10. 2018 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija B Rogaška Crystal 76 : 70 4.
U13 - 1. SKL 13. 10. 2018 ob 09:30 ŠD Cerknica Petrol Olimpija A Nova Gorica mladi A 74 : 11 2.
U17 - 1. SKL 13. 10. 2018 ob 11:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A KŠ Sani Bistrica 103 : 46 4.
U13 - 2. SKL 13. 10. 2018 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija B Radovljica 71 : 29 2.
U13 - 2. SKL 13. 10. 2018 ob 15:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija B Slovan B 51 : 31 2.
U15 - 1. SKL 14. 10. 2018 ob 14:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Mesarija Prunk 103 : 42 4.
U19 - 1. A SKL 14. 10. 2018 ob 16:15 Stožice, mala dv. Petrol Olimpija A AKK Branik 122 : 71 3.
U19 - 2. SKL 17. 10. 2018 ob 17:30 OŠ Kašelj Janče Ljubljana B Petrol Olimpija 58 : 89 3.
U15 - 2. SKL 17. 10. 2018 ob 18:30 ŠD Komenda Komenda Petrol Olimpija OKŠ 38 : 109 4.
U17 - 2. SKL 20. 10. 2018 ob 12:30 OŠ Bojana Ilicha Borut Besedić-Čiro Petrol Olimpija B 27 : 108 5.
U17 - 1. SKL 20. 10. 2018 ob 12:45 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija Ljubljana 87 : 91 5.
U15 - 2. SKL 21. 10. 2018 ob 10:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija OKŠ Globus 79 : 36 5.
U19 - 1. A SKL 22. 10. 2018 ob 17:00 ŠD Polzela Hopsi Polzela Petrol Olimpija A 94 : 85 4.
U15 - 1. SKL 23. 10. 2018 ob 18:30 ŠD Cerknica Cerknica Petrol Olimpija A 60 : 107 5.
U19 - 2. SKL 23. 10. 2018 ob 20:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija B KOŠ Primorska B 94 : 54 4.
U17 - 2. SKL 27. 10. 2018 ob 10:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija B Helios Suns B 98 : 57 6.
U17 - 1. SKL 27. 10. 2018 ob 10:00 OŠ Miklavž na Dravskem polju Miklavž Petrol Olimpija A 67 : 73 6.
U15 - 2. SKL 28. 10. 2018 ob 09:00 Montažna dvorana Šentvid Šentvid-Ljubljana B Petrol Olimpija OKŠ 17 : 23 6.
U19 - 1. A SKL 28. 10. 2018 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Parklji A 76 : 85 5.
U15 - 1. SKL 28. 10. 2018 ob 15:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Nova Gorica mladi A 100 : 27 6.
U19 - 2. SKL 28. 10. 2018 ob 18:00 ŠD Planina ECE Triglav B Petrol Olimpija 67 : 99 5.
U19 - 1. A SKL 02. 11. 2018 ob 18:15 OŠ Maksa Pečarja Parklji A Petrol Olimpija A 73 : 59 2.
U19 - 1. A SKL 04. 11. 2018 ob 00:05 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija Hopsi Polzela 89 : 82 1.
U17 - 1. SKL 08. 11. 2018 ob 16:45 ŠD Slovenska Bistrica KŠ Sani Bistrica Petrol Olimpija A 36 : 77 1.
U17 - 2. SKL 10. 11. 2018 ob 09:00 ŠD Rogaška Slatina Rogaška Crystal Petrol Olimpija B 53 : 56 1.
U15 - 1. SKL 11. 11. 2018 ob 00:00 SŠ Srečka Kosovela Mesarija Prunk Petrol Olimpija A 42 : 102 1.
U15 - 2. SKL 11. 11. 2018 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija OKŠ Komenda 122 : 29 1.
U19 - 2. SKL 11. 11. 2018 ob 15:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija B Janče Ljubljana B 70 : 48 6.
U19 - 1. A SKL 11. 11. 2018 ob 17:00 ŠD Lukna AKK Branik Petrol Olimpija A 82 : 85 6.
U13 - 2. SKL 17. 11. 2018 ob 00:05 ŠD Kodeljevo Naklo Petrol Olimpija B 28 : 62 3.
U13 - 1. SKL 17. 11. 2018 ob 09:00 OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača Žogica Sixt Primorska Petrol Olimpija A 21 : 59 4.
U13 - 2. SKL 17. 11. 2018 ob 09:30 OŠ Anton Ukmar KOŠ Primorska B Petrol Olimpija OKŠ 34 : 31 3.
U13 - 1. SKL 17. 11. 2018 ob 10:00 OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača Petrol Olimpija A Cerknica 49 : 40 4.
U13 - 2. SKL 17. 11. 2018 ob 10:45 OŠ Naklo Naklo Petrol Olimpija B 28 : 62 4.
U13 - 2. SKL 17. 11. 2018 ob 10:45 OŠ Anton Ukmar Petrol Olimpija OKŠ Mesarija Prunk B 25 : 42 3.
U13 - 2. SKL 17. 11. 2018 ob 12:00 ŠD Kodeljevo Slovan B Petrol Olimpija B 31 : 48 3.
U17 - 1. SKL 24. 11. 2018 ob 09:00 ŠD Gimnazije Brežice HPG Brežice Petrol Olimpija U17B 62 : 92 1. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 24. 11. 2018 ob 09:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Helios Suns AS Domžale Moto center 79 : 63 1. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 24. 11. 2018 ob 10:45 OŠ Naklo Radovljica Petrol Olimpija B 14 : 45 4.
U13 - 2. SKL 24. 11. 2018 ob 11:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija OKŠ Mesarija Prunk B 24 : 33 4.
U13 - 2. SKL 24. 11. 2018 ob 12:00 OŠ Naklo Naklo Petrol Olimpija B 22 : 38 4.
U13 - 2. SKL 24. 11. 2018 ob 14:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija OKŠ Šenčur GGD U13 48 : 16 4.
U19 - 1. A SKL 25. 11. 2018 ob 15:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19A LTH Castings 107 : 42 1. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 26. 11. 2018 ob 17:30 Montažna dvorana Šentvid Šentvid-Ljubljana B Petrol Olimpija U15 OKŠ 63 : 81 1. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 27. 11. 2018 ob 18:00 ŠD Leona Štuklja Krka beli Petrol Olimpija U15A 39 : 95 2. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 01. 12. 2018 ob 12:15 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B KŠ Sani Bistrica 67 : 56 2. kolo 2. dela
U19 - 2. SKL 02. 12. 2018 ob 15:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19B Slovan B 64 : 66 1. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 08. 12. 2018 ob 09:00 ŠD Medvode Brinox Medvode Petrol Olimpija U13B 39 : 47 1. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 08. 12. 2018 ob 09:00 ŠD ŠpicD Dravograd Koroška Petrol Olimpija U17B 53 : 64 3. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 08. 12. 2018 ob 09:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Terme Olimia Podčetrtek 96 : 71 3. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 08. 12. 2018 ob 10:15 ŠD Medvode Petrol Olimpija U13B Nova Gorica mladi A 44 : 13 1. kolo 2. dela
U13 - 1. SKL 08. 12. 2018 ob 11:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13A KOŠ Primorska A 52 : 38 1. kolo 2. dela
U13 - 1. SKL 08. 12. 2018 ob 14:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13A Tolmin 62 : 28 1. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 09. 12. 2018 ob 10:00 ŠD OŠ Vojnik Vojnik Gradbena trgovina G7 Petrol Olimpija U15 OKŠ 85 : 47 2. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 09. 12. 2018 ob 12:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Helios Suns Coris 63 : 84 3. kolo 2. dela
U19 - 2. SKL 09. 12. 2018 ob 14:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19B Globus 98 : 25 2. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 09. 12. 2018 ob 16:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19A Rogaška 103 : 50 3. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 11. 12. 2018 ob 18:30 OŠ Prežihovega Voranca Chilli Jesenice Petrol Olimpija U15A 45 : 120 4. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 12. 12. 2018 ob 20:30 ŠD Lukna AKK Branik Petrol Olimpija U17A -- : -- 2. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 15. 12. 2018 ob 10:00 ŠD Tri lilije Zlatorog Thermana Laško Petrol Olimpija U17A -- : -- 4. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 15. 12. 2018 ob 10:00 Dvorana GIB Ilirija Petrol Olimpija U17B -- : -- 4. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 16. 12. 2018 ob 12:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15 OKŠ Šentjur Tajfun A -- : -- 3. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 16. 12. 2018 ob 14:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19A Hrastnik -- : -- 4. kolo 2. dela
U19 - 2. SKL 16. 12. 2018 ob 18:00 ŠD Cerknica Cerknica Petrol Olimpija U19B -- : -- 3. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 22. 12. 2018 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Ljubljana A -- : -- 5. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 22. 12. 2018 ob 11:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Ljubljana A -- : -- 5. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 22. 12. 2018 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B Calcit Basketball -- : -- 5. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 05. 01. 2019 ob 00:00 OŠ Trbovlje Ljubljana B Petrol Olimpija U13 OKŠ -- : -- 1. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 05. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B HPG Brežice -- : -- 6. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 05. 01. 2019 ob 00:00 OŠ Trbovlje Rudar Petrol Olimpija U13 OKŠ -- : -- 1. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 05. 01. 2019 ob 00:00 ŠD Domžale Helios Suns AS Domžale Moto center Petrol Olimpija U17A -- : -- 6. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 06. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Grosuplje -- : -- 6. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 06. 01. 2019 ob 00:00 ŠD Rogaška Slatina Rogaška Petrol Olimpija U15 OKŠ -- : -- 4. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 06. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19A Celje -- : -- 5. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 12. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A AKK Branik -- : -- 7. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 12. 01. 2019 ob 10:00 ŠD Srednja šola Slovenska Bistrica KŠ Sani Bistrica Petrol Olimpija U17B -- : -- 7. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 13. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15 OKŠ ŠD Šentvid-Ljubljana -- : -- 5. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 13. 01. 2019 ob 10:00 OŠ Šturje Ajdovščina A Petrol Olimpija U15A -- : -- 7. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 13. 01. 2019 ob 15:45 ŠD Brinje Grosuplje Petrol Olimpija U19A -- : -- 6. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 15. 01. 2019 ob 20:30 OŠ Miklavž na Dravskem polju Miklavž Petrol Olimpija U19A -- : -- 2. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 19. 01. 2019 ob 00:00 OŠ Podčetrtek Terme Olimia Podčetrtek Petrol Olimpija U17A -- : -- 8. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 19. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B Dravograd Koroška -- : -- 8. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 20. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19A AKK Branik -- : -- 7. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 20. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Krka beli -- : -- 9. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 20. 01. 2019 ob 11:00 Montažna dvorana Šentvid Šentvid-Ljubljana B Petrol Olimpija U15 OKŠ -- : -- 6. kolo 2. dela
U19 - 2. SKL 20. 01. 2019 ob 19:00 ŠD Medvode Brinox Medvode Petrol Olimpija U19B -- : -- 5. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 26. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13B Nova Gorica mladi A -- : -- 2. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 26. 01. 2019 ob 00:00 OŠ Hinko Smrekar Rudar Petrol Olimpija U13 OKŠ -- : -- 2. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 26. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13B Brinox Medvode -- : -- 2. kolo 2. dela
U13 - 1. SKL 26. 01. 2019 ob 00:00 OŠ Anton Ukmar KOŠ Primorska A Petrol Olimpija U13A -- : -- 2. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 26. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B Ilirija -- : -- 9. kolo 2. dela
U13 - 1. SKL 26. 01. 2019 ob 00:00 OŠ Anton Ukmar Petrol Olimpija U13A Tolmin -- : -- 2. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 26. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Zlatorog Thermana Laško -- : -- 9. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 26. 01. 2019 ob 00:00 OŠ Hinko Smrekar Ljubljana B Petrol Olimpija U13 OKŠ -- : -- 2. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 27. 01. 2019 ob 00:00 ŠD Domžale Helios Suns Coris Petrol Olimpija U15A -- : -- 10. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 27. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15 OKŠ Vojnik Gradbena trgovina G7 -- : -- 7. kolo 2. dela
U19 - 2. SKL 27. 01. 2019 ob 00:00 ŠD Kodeljevo Slovan B Petrol Olimpija U19B -- : -- 6. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 27. 01. 2019 ob 14:30 ŠD Trata LTH Castings Petrol Olimpija U19A -- : -- 8. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 02. 02. 2019 ob 00:00 ŠD OŠ Alojzija Šuštarja Ljubljana A Petrol Olimpija U17A -- : -- 10. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 02. 02. 2019 ob 10:00 ŠD Kamnik Calcit Basketball Petrol Olimpija U17B -- : -- 10. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 03. 02. 2019 ob 00:00 OŠ Hruševec Šentjur Šentjur Tajfun A Petrol Olimpija U15 OKŠ -- : -- 8. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 03. 02. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19A Miklavž -- : -- 9. kolo 2. dela
U19 - 2. SKL 03. 02. 2019 ob 00:00 Montažna dvorana Šentvid Globus Petrol Olimpija U19B -- : -- 7. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 03. 02. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Chilli Jesenice -- : -- 11. kolo 2. dela
U19 - 2. SKL 10. 02. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19B Cerknica -- : -- 8. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 10. 02. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15 OKŠ Rogaška -- : -- 9. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 10. 02. 2019 ob 13:00 OŠ Hinko Smrekar Ljubljana A Petrol Olimpija U15A -- : -- 12. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 10. 02. 2019 ob 18:00 ŠD Rogaška Slatina Rogaška Petrol Olimpija U19A -- : -- 10. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 24. 02. 2019 ob 10:00 OŠ Louisa Adamiča Grosuplje Petrol Olimpija U15A -- : -- 13. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 24. 02. 2019 ob 18:00 ŠD na Logu, Hrastnik Hrastnik Petrol Olimpija U19A -- : -- 11. kolo 2. dela
U13 - 1. SKL 02. 03. 2019 ob 00:00 ŠC Tolmin Tolmin KOŠ Primorska A -- : -- 3. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 02. 03. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13 OKŠ Rudar -- : -- 3. kolo 2. dela
U13 - 1. SKL 02. 03. 2019 ob 00:00 ŠC Tolmin KOŠ Primorska A Petrol Olimpija U13A -- : -- 3. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 02. 03. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13 OKŠ Ljubljana B -- : -- 3. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 02. 03. 2019 ob 09:30 ŠD OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica mladi A Petrol Olimpija U13B -- : -- 3. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 02. 03. 2019 ob 10:45 ŠD OŠ Milojke Štrukelj Petrol Olimpija U13B Brinox Medvode -- : -- 3. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 03. 03. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Ajdovščina A -- : -- 14. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 03. 03. 2019 ob 19:00 1. OŠ Celje Celje Petrol Olimpija U19A -- : -- 12. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 10. 03. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19A Grosuplje -- : -- 13. kolo 2. dela
U19 - 2. SKL 10. 03. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19B Brinox Medvode -- : -- 10. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 10. 03. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15 OKŠ ŠD Šentvid-Ljubljana -- : -- 10. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 17. 03. 2019 ob 00:00 ŠD Lukna AKK Branik Petrol Olimpija U19A -- : -- 14. kolo 2. dela