Liga Datum Dvorana Domači Tuji Rezultat Kolo
U17 - 2. SKL 29. 09. 2018 ob 10:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija B Borut Besedić-Čiro 116 : 34 2.
U15 - 1. SKL 30. 09. 2018 ob 12:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Cerknica 115 : 45 2.
U15 - 2. SKL 30. 09. 2018 ob 13:00 Montažna dvorana Šentvid Globus Petrol Olimpija OKŠ 45 : 101 2.
U19 - 2. SKL 30. 09. 2018 ob 16:00 OŠ Anton Ukmar KOŠ Primorska B Petrol Olimpija 46 : 63 1.
U17 - 1. SKL 02. 10. 2018 ob 18:10 ŠD OŠ Alojzija Šuštarja Ljubljana Petrol Olimpija A 77 : 90 2.
U13 - 1. SKL 06. 10. 2018 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Žogica Sixt Primorska 54 : 47 1.
U17 - 2. SKL 06. 10. 2018 ob 09:00 ŠD Domžale Helios Suns B Petrol Olimpija 44 : 112 3.
U13 - 2. SKL 06. 10. 2018 ob 10:00 ŠD Šenčur Šenčur GGD U13 Petrol Olimpija OKŠ 20 : 33 1.
U13 - 2. SKL 06. 10. 2018 ob 11:15 ŠD Šenčur Petrol Olimpija KOŠ Primorska B 27 : 37 1.
U13 - 1. SKL 06. 10. 2018 ob 11:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Nova Gorica mladi A 102 : 22 1.
U17 - 1. SKL 06. 10. 2018 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Miklavž 89 : 51 3.
U15 - 2. SKL 07. 10. 2018 ob 10:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija OKŠ Šentvid-Ljubljana B 99 : 45 3.
U15 - 1. SKL 07. 10. 2018 ob 10:00 ŠD OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica mladi A Petrol Olimpija A 36 : 133 3.
U19 - 2. SKL 09. 10. 2018 ob 20:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija ECE Triglav B 62 : 52 2.
U13 - 1. SKL 13. 10. 2018 ob 08:00 ŠD Cerknica Cerknica Petrol Olimpija A 23 : 59 2.
U17 - 2. SKL 13. 10. 2018 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija B Rogaška Crystal 76 : 70 4.
U13 - 1. SKL 13. 10. 2018 ob 09:30 ŠD Cerknica Petrol Olimpija A Nova Gorica mladi A 74 : 11 2.
U17 - 1. SKL 13. 10. 2018 ob 11:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A KŠ Sani Bistrica 103 : 46 4.
U13 - 2. SKL 13. 10. 2018 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija B Radovljica 71 : 29 2.
U13 - 2. SKL 13. 10. 2018 ob 15:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija B Slovan B 51 : 31 2.
U15 - 1. SKL 14. 10. 2018 ob 14:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Mesarija Prunk 103 : 42 4.
U19 - 1. A SKL 14. 10. 2018 ob 16:15 Stožice, mala dv. Petrol Olimpija A AKK Branik 122 : 71 3.
U19 - 2. SKL 17. 10. 2018 ob 17:30 OŠ Kašelj Janče Ljubljana B Petrol Olimpija 58 : 89 3.
U15 - 2. SKL 17. 10. 2018 ob 18:30 ŠD Komenda Komenda Petrol Olimpija OKŠ 38 : 109 4.
U17 - 2. SKL 20. 10. 2018 ob 12:30 OŠ Bojana Ilicha Borut Besedić-Čiro Petrol Olimpija B 27 : 108 5.
U17 - 1. SKL 20. 10. 2018 ob 12:45 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija Ljubljana 87 : 91 5.
U15 - 2. SKL 21. 10. 2018 ob 10:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija OKŠ Globus 79 : 36 5.
U19 - 1. A SKL 22. 10. 2018 ob 17:00 ŠD Polzela Hopsi Polzela Petrol Olimpija A 94 : 85 4.
U15 - 1. SKL 23. 10. 2018 ob 18:30 ŠD Cerknica Cerknica Petrol Olimpija A 60 : 107 5.
U19 - 2. SKL 23. 10. 2018 ob 20:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija B KOŠ Primorska B 94 : 54 4.
U17 - 1. SKL 27. 10. 2018 ob 10:00 OŠ Miklavž na Dravskem polju Miklavž Petrol Olimpija A 67 : 73 6.
U17 - 2. SKL 27. 10. 2018 ob 10:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija B Helios Suns B 98 : 57 6.
U15 - 2. SKL 28. 10. 2018 ob 09:00 Montažna dvorana Šentvid Šentvid-Ljubljana B Petrol Olimpija OKŠ 17 : 23 6.
U19 - 1. A SKL 28. 10. 2018 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Parklji A 76 : 85 5.
U15 - 1. SKL 28. 10. 2018 ob 15:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Nova Gorica mladi A 100 : 27 6.
U19 - 2. SKL 28. 10. 2018 ob 18:00 ŠD Planina ECE Triglav B Petrol Olimpija 67 : 99 5.
U19 - 1. A SKL 02. 11. 2018 ob 18:15 OŠ Maksa Pečarja Parklji A Petrol Olimpija A 73 : 59 2.
U19 - 1. A SKL 04. 11. 2018 ob 00:05 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija Hopsi Polzela 89 : 82 1.
U17 - 1. SKL 08. 11. 2018 ob 16:45 ŠD Slovenska Bistrica KŠ Sani Bistrica Petrol Olimpija A 36 : 77 1.
U17 - 2. SKL 10. 11. 2018 ob 09:00 ŠD Rogaška Slatina Rogaška Crystal Petrol Olimpija B 53 : 56 1.
U15 - 1. SKL 11. 11. 2018 ob 00:00 SŠ Srečka Kosovela Mesarija Prunk Petrol Olimpija A 42 : 102 1.
U15 - 2. SKL 11. 11. 2018 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija OKŠ Komenda 122 : 29 1.
U19 - 2. SKL 11. 11. 2018 ob 15:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija B Janče Ljubljana B 70 : 48 6.
U19 - 1. A SKL 11. 11. 2018 ob 17:00 ŠD Lukna AKK Branik Petrol Olimpija A 82 : 85 6.
U13 - 2. SKL 17. 11. 2018 ob 00:05 ŠD Kodeljevo Naklo Petrol Olimpija B 28 : 62 3.
U13 - 1. SKL 17. 11. 2018 ob 09:00 OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača Žogica Sixt Primorska Petrol Olimpija A 21 : 59 4.
U13 - 2. SKL 17. 11. 2018 ob 09:30 OŠ Anton Ukmar KOŠ Primorska B Petrol Olimpija OKŠ 34 : 31 3.
U13 - 1. SKL 17. 11. 2018 ob 10:00 OŠ dr. Bogomirja Magajne Divača Petrol Olimpija A Cerknica 49 : 40 4.
U13 - 2. SKL 17. 11. 2018 ob 10:45 OŠ Anton Ukmar Petrol Olimpija OKŠ Mesarija Prunk B 25 : 42 3.
U13 - 2. SKL 17. 11. 2018 ob 10:45 OŠ Naklo Naklo Petrol Olimpija B 28 : 62 4.
U13 - 2. SKL 17. 11. 2018 ob 12:00 ŠD Kodeljevo Slovan B Petrol Olimpija B 31 : 48 3.
U17 - 1. SKL 24. 11. 2018 ob 09:00 ŠD Gimnazije Brežice HPG Brežice Petrol Olimpija U17B 62 : 92 1. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 24. 11. 2018 ob 09:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Helios Suns AS Domžale Moto center 79 : 63 1. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 24. 11. 2018 ob 10:45 OŠ Naklo Radovljica Petrol Olimpija B 14 : 45 4.
U13 - 2. SKL 24. 11. 2018 ob 11:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija OKŠ Mesarija Prunk B 24 : 33 4.
U13 - 2. SKL 24. 11. 2018 ob 12:00 OŠ Naklo Naklo Petrol Olimpija B 22 : 38 4.
U13 - 2. SKL 24. 11. 2018 ob 14:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija OKŠ Šenčur GGD U13 48 : 16 4.
U19 - 1. A SKL 25. 11. 2018 ob 15:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19A LTH Castings 107 : 42 1. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 26. 11. 2018 ob 17:30 Montažna dvorana Šentvid Šentvid-Ljubljana B Petrol Olimpija U15 OKŠ 63 : 81 1. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 27. 11. 2018 ob 18:00 ŠD Leona Štuklja Krka beli Petrol Olimpija U15A 39 : 95 2. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 01. 12. 2018 ob 12:15 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B KŠ Sani Bistrica 67 : 56 2. kolo 2. dela
U19 - 2. SKL 02. 12. 2018 ob 15:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19B Slovan B 64 : 66 1. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 08. 12. 2018 ob 09:00 ŠD Medvode Brinox Medvode Petrol Olimpija U13B 39 : 47 1. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 08. 12. 2018 ob 09:00 ŠD ŠpicD Dravograd Koroška Petrol Olimpija U17B 53 : 64 3. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 08. 12. 2018 ob 09:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Terme Olimia Podčetrtek 96 : 71 3. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 08. 12. 2018 ob 10:15 ŠD Medvode Petrol Olimpija U13B Nova Gorica mladi A 44 : 13 1. kolo 2. dela
U13 - 1. SKL 08. 12. 2018 ob 11:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13A KOŠ Primorska A 52 : 38 1. kolo 2. dela
U13 - 1. SKL 08. 12. 2018 ob 14:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13A Tolmin 62 : 28 1. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 09. 12. 2018 ob 10:00 ŠD OŠ Vojnik Vojnik Gradbena trgovina G7 Petrol Olimpija U15 OKŠ 85 : 47 2. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 09. 12. 2018 ob 12:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Helios Suns Coris 63 : 84 3. kolo 2. dela
U19 - 2. SKL 09. 12. 2018 ob 14:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19B Globus 98 : 25 2. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 09. 12. 2018 ob 16:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19A Rogaška 103 : 50 3. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 11. 12. 2018 ob 18:30 OŠ Prežihovega Voranca Chilli Jesenice Petrol Olimpija U15A 45 : 120 4. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 12. 12. 2018 ob 20:30 ŠD Lukna AKK Branik Petrol Olimpija U17A 74 : 65 2. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 15. 12. 2018 ob 10:00 ŠD Tri lilije Zlatorog Thermana Laško Petrol Olimpija U17A 78 : 79 4. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 15. 12. 2018 ob 10:00 Dvorana GIB Ilirija Petrol Olimpija U17B 113 : 55 4. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 16. 12. 2018 ob 12:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15 OKŠ Šentjur Tajfun A 74 : 80 3. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 16. 12. 2018 ob 14:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19A Hrastnik 79 : 47 4. kolo 2. dela
U19 - 2. SKL 19. 12. 2018 ob 18:30 ŠD Cerknica Cerknica Petrol Olimpija U19B 61 : 89 3. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 22. 12. 2018 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Ljubljana A 92 : 61 5. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 22. 12. 2018 ob 11:15 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B Calcit Basketball 70 : 91 5. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 05. 01. 2019 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B HPG Brežice 71 : 78 6. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 05. 01. 2019 ob 11:15 ŠD Polaj Ljubljana B Petrol Olimpija U13 OKŠ 43 : 23 1. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 05. 01. 2019 ob 12:30 ŠD Domžale Helios Suns AS Domžale Moto center Petrol Olimpija U17A 76 : 68 6. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 05. 01. 2019 ob 12:30 ŠD Polaj Rudar Petrol Olimpija U13 OKŠ 52 : 31 1. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 06. 01. 2019 ob 15:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19A Celje 108 : 49 5. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 10. 01. 2019 ob 16:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Grosuplje 55 : 71 6. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 12. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A AKK Branik 75 : 56 7. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 12. 01. 2019 ob 10:00 ŠD Srednja šola Slovenska Bistrica KŠ Sani Bistrica Petrol Olimpija U17B 54 : 58 7. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 13. 01. 2019 ob 10:00 OŠ Šturje Ajdovščina A Petrol Olimpija U15A 57 : 82 7. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 13. 01. 2019 ob 11:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15 OKŠ ŠD Šentvid-Ljubljana 53 : 74 5. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 13. 01. 2019 ob 15:45 ŠD Brinje Grosuplje Petrol Olimpija U19A 59 : 118 6. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 15. 01. 2019 ob 20:30 OŠ Miklavž na Dravskem polju Miklavž Petrol Olimpija U19A 64 : 70 2. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 16. 01. 2019 ob 18:45 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Ljubljana A 96 : 71 5. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 19. 01. 2019 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B Dravograd Koroška 58 : 76 8. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 19. 01. 2019 ob 13:00 OŠ Podčetrtek Terme Olimia Podčetrtek Petrol Olimpija U17A 70 : 63 8. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 20. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19A AKK Branik 93 : 89 7. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 20. 01. 2019 ob 11:00 Montažna dvorana Šentvid Šentvid-Ljubljana B Petrol Olimpija U15 OKŠ 50 : 78 6. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 20. 01. 2019 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Krka beli 92 : 60 9. kolo 2. dela
U19 - 2. SKL 20. 01. 2019 ob 19:00 ŠD Medvode Brinox Medvode Petrol Olimpija U19B 56 : 91 5. kolo 2. dela
U19 - 2. SKL 22. 01. 2019 ob 16:30 ŠD Kodeljevo Slovan B Petrol Olimpija U19B 64 : 61 6. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 24. 01. 2019 ob 16:00 ŠD Gimnazije Bežigrad Petrol Olimpija U17B Ilirija 54 : 83 9. kolo 2. dela
U13 - 1. SKL 26. 01. 2019 ob 09:30 OŠ Anton Ukmar KOŠ Primorska A Petrol Olimpija U13A 57 : 36 2. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 26. 01. 2019 ob 10:15 OŠ Hinko Smrekar Rudar Petrol Olimpija U13 OKŠ 86 : 49 2. kolo 2. dela
U13 - 1. SKL 26. 01. 2019 ob 10:45 OŠ Anton Ukmar Petrol Olimpija U13A Tolmin 61 : 45 2. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 26. 01. 2019 ob 11:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Zlatorog Thermana Laško 83 : 71 9. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 26. 01. 2019 ob 11:30 OŠ Hinko Smrekar Ljubljana B Petrol Olimpija U13 OKŠ 39 : 30 2. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 27. 01. 2019 ob 11:00 ŠD Domžale Helios Suns Coris Petrol Olimpija U15A 56 : 48 10. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 27. 01. 2019 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15 OKŠ Vojnik Gradbena trgovina G7 59 : 73 7. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 27. 01. 2019 ob 15:30 ŠD Trata LTH Castings Petrol Olimpija U19A 63 : 95 8. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 30. 01. 2019 ob 17:30 ŠD Rogaška Slatina Rogaška Petrol Olimpija U15 OKŠ 46 : 95 4. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 02. 02. 2019 ob 00:00 ŠD OŠ Alojzija Šuštarja Ljubljana A Petrol Olimpija U17A 61 : 82 10. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 02. 02. 2019 ob 10:00 ŠD Kamnik Calcit Basketball Petrol Olimpija U17B 76 : 58 10. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 02. 02. 2019 ob 12:20 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13B Brinox Medvode 47 : 42 2. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 02. 02. 2019 ob 14:50 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13B Nova Gorica mladi A 69 : 48 2. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 03. 02. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19A Miklavž 114 : 66 9. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 03. 02. 2019 ob 00:00 OŠ Hruševec Šentjur Šentjur Tajfun A Petrol Olimpija U15 OKŠ 63 : 88 8. kolo 2. dela
U19 - 2. SKL 03. 02. 2019 ob 00:00 Montažna dvorana Šentvid Globus Petrol Olimpija U19B 40 : 94 7. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 09. 02. 2019 ob 10:00 ŠD Tri lilije Zlatorog Thermana Laško B Petrol Olimpija U17B 64 : 69 1. kolo 3. dela
U19 - 2. SKL 10. 02. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19B Cerknica 94 : 50 8. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 10. 02. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15 OKŠ Rogaška 85 : 73 9. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 10. 02. 2019 ob 13:00 OŠ Hinko Smrekar Ljubljana A Petrol Olimpija U15A 57 : 79 12. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 10. 02. 2019 ob 18:00 ŠD Rogaška Slatina Rogaška Petrol Olimpija U19A 92 : 113 10. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 15. 02. 2019 ob 18:40 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Nova Gorica mladi 86 : 71 1. kolo 3. dela
U17 - 1. SKL 16. 02. 2019 ob 09:00 Ježica Parklji Petrol Olimpija U17A 54 : 74 2. kolo 3. dela
U15 - 1. SKL 17. 02. 2019 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Chilli Jesenice 85 : 63 11. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 20. 02. 2019 ob 17:00 Montažna dvorana Šentvid ŠD Šentvid-Ljubljana Petrol Olimpija U15 OKŠ 87 : 64 10. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 23. 02. 2019 ob 09:30 ŠD OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica mladi A Petrol Olimpija U13B 50 : 54 3. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 23. 02. 2019 ob 10:45 ŠD OŠ Milojke Štrukelj Petrol Olimpija U13B Brinox Medvode 47 : 45 3. kolo 2. dela
U15 - 1. SKL 24. 02. 2019 ob 10:00 OŠ Louisa Adamiča Grosuplje Petrol Olimpija U15A 54 : 60 13. kolo 2. dela
U13 - 1. SKL 02. 03. 2019 ob 00:00 ŠC Tolmin Tolmin Petrol Olimpija U13A 33 : 51 3. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 02. 03. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13 OKŠ Rudar 28 : 86 3. kolo 2. dela
U13 - 1. SKL 02. 03. 2019 ob 00:00 ŠC Tolmin KOŠ Primorska A Petrol Olimpija U13A 31 : 37 3. kolo 2. dela
U13 - 2. SKL 02. 03. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13 OKŠ Ljubljana B 45 : 43 3. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 02. 03. 2019 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B Konjice-Zreče 71 : 77 2. kolo 3. dela
U17 - 1. SKL 02. 03. 2019 ob 10:50 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A KOŠ Primorska A 79 : 61 3. kolo 3. dela
U15 - 1. SKL 03. 03. 2019 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Ajdovščina A 109 : 51 14. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 03. 03. 2019 ob 19:00 1. OŠ Celje Celje Petrol Olimpija U19A 66 : 87 12. kolo 2. dela
U13 - 1. SKL 09. 03. 2019 ob 10:45 Gimnazija Moste KOŠ Primorska U13A Petrol Olimpija U13A 52 : 47 1. kolo 3. dela
U13 - 1. SKL 09. 03. 2019 ob 12:00 Gimnazija Moste Slovan U13A Petrol Olimpija U13A 81 : 30 1. kolo 3. dela
U15 - 1. SKL 10. 03. 2019 ob 10:00 OŠ Podčetrtek Terme Olimia Podčetrtek Petrol Olimpija U15A 78 : 69 4. kolo 3. dela
U19 - 2. SKL 10. 03. 2019 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19B Brinox Medvode 73 : 55 10. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 10. 03. 2019 ob 15:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U19A Grosuplje 99 : 51 13. kolo 2. dela
U19 - 1. A SKL 11. 03. 2019 ob 18:30 ŠD na Logu, Hrastnik Hrastnik Petrol Olimpija U19A 55 : 99 11. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 12. 03. 2019 ob 16:00 ŠD OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica mladi Petrol Olimpija U17A 37 : 84 4. kolo 3. dela
U17 - 1. SKL 14. 03. 2019 ob 17:30 ŠD Leona Štuklja Krka Petrol Olimpija U17B 80 : 34 3. kolo 3. dela
U17 - 1. SKL 16. 03. 2019 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B Zlatorog Thermana Laško B 65 : 81 4. kolo 3. dela
U13 - 1. SKL 16. 03. 2019 ob 10:00 Montažna dvorana Šentvid Gorenja Vas U13 Petrol Olimpija U13B 45 : 33 1. kolo 3. dela
U13 - 1. SKL 16. 03. 2019 ob 10:15 OŠ Hinko Smrekar Slovan U13A Petrol Olimpija U13A 79 : 51 2. kolo 3. dela
U13 - 2. SKL 16. 03. 2019 ob 10:30 ŠD Livade Globus U13 Petrol Olimpija U13 OKŠ 20 : 29 1. kolo 3. dela
U13 - 1. SKL 16. 03. 2019 ob 11:00 Montažna dvorana Šentvid Šentvid-Ljubljana U13A Petrol Olimpija U13B 29 : 34 1. kolo 3. dela
U17 - 1. SKL 16. 03. 2019 ob 11:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Parklji 77 : 41 5. kolo 3. dela
U13 - 2. SKL 16. 03. 2019 ob 11:30 ŠD Livade Izola U13 Petrol Olimpija U13 OKŠ 33 : 35 1. kolo 3. dela
U13 - 1. SKL 16. 03. 2019 ob 11:30 OŠ Hinko Smrekar Ljubljana U13A Petrol Olimpija U13A 61 : 38 2. kolo 3. dela
U15 - 1. SKL 17. 03. 2019 ob 12:40 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Parklji A 70 : 67 5. kolo 3. dela
U19 - 1. A SKL 17. 03. 2019 ob 13:00 ŠD Lukna AKK Branik Petrol Olimpija U19A 61 : 100 14. kolo 2. dela
U17 - 1. SKL 19. 03. 2019 ob 18:30 OŠ Anton Ukmar KOŠ Primorska A Petrol Olimpija U17A 87 : 69 6. kolo 3. dela
U19 - 1. A SKL 21. 03. 2019 ob 17:00 ŠD OŠ Dobrova Slovan U19A Petrol Olimpija U19A 57 : 76 Kval. za finalni turnir
U13 - 1. SKL 23. 03. 2019 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13B Šentvid-Ljubljana U13A 45 : 33 2. kolo 3. dela
U13 - 2. SKL 23. 03. 2019 ob 09:00 Gimnazija Moste Slovan U13B Petrol Olimpija U13 OKŠ 64 : 31 2. kolo 3. dela
U13 - 2. SKL 23. 03. 2019 ob 10:15 Gimnazija Moste Izola U13 Petrol Olimpija U13 OKŠ 41 : 33 2. kolo 3. dela
U13 - 1. SKL 23. 03. 2019 ob 11:20 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13B Stražišče Kranj U13 67 : 49 2. kolo 3. dela
U13 - 1. SKL 23. 03. 2019 ob 12:35 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13A KOŠ Primorska U13A 36 : 51 3. kolo 3. dela
U17 - 1. SKL 23. 03. 2019 ob 13:00 ŠD Slovenske Konjice Konjice-Zreče Petrol Olimpija U17B 77 : 66 5. kolo 3. dela
U13 - 1. SKL 23. 03. 2019 ob 14:55 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13A Ljubljana U13A 44 : 47 3. kolo 3. dela
U15 - 1. SKL 24. 03. 2019 ob 10:00 OŠ Kašelj Janče A Petrol Olimpija U15A 81 : 65 6. kolo 3. dela
U15 - 2. SKL 24. 03. 2019 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija OKŠ Jelša Šmarje 58 : 66 1. kolo 3. dela
U17 - 1. SKL 30. 03. 2019 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B Krka 64 : 75 6. kolo 3. dela
U13 - 2. SKL 30. 03. 2019 ob 11:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13 OKŠ Globus U13 20 : 0 3. kolo 3. dela
U13 - 1. SKL 30. 03. 2019 ob 12:30 OŠ Stražišče Gorenja Vas U13 Petrol Olimpija U13B 70 : 34 3. kolo 3. dela
U13 - 1. SKL 30. 03. 2019 ob 13:30 OŠ Stražišče Stražišče Kranj U13 Petrol Olimpija A 48 : 55 3. kolo 3. dela
U13 - 2. SKL 30. 03. 2019 ob 13:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U13 OKŠ Slovan U13B 45 : 70 3. kolo 3. dela
U15 - 2. SKL 31. 03. 2019 ob 10:00 Gimnazija Ptuj Drava Ptuj U15 Petrol Olimpija OKŠ 60 : 58 2. kolo 3. dela
U15 - 1. SKL 31. 03. 2019 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Zlatorog Thermana Laško A 64 : 63 7. kolo 3. dela
U17 - 1. SKL 04. 04. 2019 ob 15:30 ŠD OŠ Milojke Štrukelj Petrol Olimpija A Ljubljana A 71 : 65 Četrtfinale
U17 - 1. SKL 06. 04. 2019 ob 16:00 OŠ Dornberk Petrol Olimpija A Parklji 69 : 54 Polfinale
U17 - 1. SKL 07. 04. 2019 ob 18:30 ŠD OŠ Milojke Štrukelj Petrol Olimpija A LTH Castings 73 : 67 Finale
U15 - 2. SKL 10. 04. 2019 ob 18:00 OŠ Preserje pri Radomljah Lastovka Petrol Olimpija OKŠ 64 : 57 3. kolo 3. dela
U19 - 1. A SKL 11. 04. 2019 ob 19:00 ŠD Polzela Krka Petrol Olimpija A 64 : 65 Četrtfinale
U19 - 1. A SKL 13. 04. 2019 ob 16:00 ŠD Polzela Hopsi Polzela Petrol Olimpija A 83 : 73 Polfinale
U15 - 1. SKL 14. 04. 2019 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Terme Olimia Podčetrtek 71 : 81 11. kolo 3. dela
U19 - 1. A SKL 14. 04. 2019 ob 16:00 ŠD Polzela Petrol Olimpija A GIB Ilirija 96 : 80 Tekma za 3. mesto
U15 - 2. SKL 16. 04. 2019 ob 16:30 OŠ Šmarje pri Jelšah Jelša Šmarje Petrol Olimpija OKŠ -- : -- 4. kolo 3. dela
U15 - 1. SKL 17. 04. 2019 ob 18:45 OŠ Mirana Jarca Ljubljana Parklji A Petrol Olimpija U15A 60 : 64 12. kolo 3. dela
U15 - 1. SKL 05. 05. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U15A Janče A -- : -- 13. kolo 3. dela
U15 - 2. SKL 12. 05. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija OKŠ Drava Ptuj U15 -- : -- 5. kolo 3. dela
U15 - 1. SKL 12. 05. 2019 ob 00:00 ŠD Tri lilije Zlatorog Thermana Laško A Petrol Olimpija U15A -- : -- 14. kolo 3. dela
U15 - 2. SKL 19. 05. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija OKŠ Lastovka -- : -- 6. kolo 3. dela