U17 - 1. SKL - Razpored / rezultati

Datum Dvorana Domači Tuji Rezultat Kolo
02. 10. 2018 ob 18:10 ŠD OŠ Alojzija Šuštarja Ljubljana Petrol Olimpija A 77 : 90 2.
06. 10. 2018 ob 13:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A Miklavž 89 : 51 3.
13. 10. 2018 ob 11:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija A KŠ Sani Bistrica 103 : 46 4.
20. 10. 2018 ob 12:45 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija Ljubljana 87 : 91 5.
27. 10. 2018 ob 10:00 OŠ Miklavž na Dravskem polju Miklavž Petrol Olimpija A 67 : 73 6.
08. 11. 2018 ob 16:45 ŠD Slovenska Bistrica KŠ Sani Bistrica Petrol Olimpija A 36 : 77 1.
24. 11. 2018 ob 09:00 ŠD Gimnazije Brežice HPG Brežice Petrol Olimpija U17B 62 : 92 1. kolo 2. dela
24. 11. 2018 ob 09:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Helios Suns AS Domžale Moto center 79 : 63 1. kolo 2. dela
01. 12. 2018 ob 12:15 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B KŠ Sani Bistrica 67 : 56 2. kolo 2. dela
08. 12. 2018 ob 09:00 ŠD ŠpicD Dravograd Koroška Petrol Olimpija U17B 53 : 64 3. kolo 2. dela
08. 12. 2018 ob 09:30 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Terme Olimia Podčetrtek 96 : 71 3. kolo 2. dela
12. 12. 2018 ob 20:30 ŠD Lukna AKK Branik Petrol Olimpija U17A 74 : 65 2. kolo 2. dela
15. 12. 2018 ob 10:00 ŠD Tri lilije Zlatorog Thermana Laško Petrol Olimpija U17A 78 : 79 4. kolo 2. dela
15. 12. 2018 ob 10:00 Dvorana GIB Ilirija Petrol Olimpija U17B 113 : 55 4. kolo 2. dela
22. 12. 2018 ob 11:15 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B Calcit Basketball 70 : 91 5. kolo 2. dela
05. 01. 2019 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B HPG Brežice 71 : 78 6. kolo 2. dela
05. 01. 2019 ob 12:30 ŠD Domžale Helios Suns AS Domžale Moto center Petrol Olimpija U17A 76 : 68 6. kolo 2. dela
12. 01. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A AKK Branik 75 : 56 7. kolo 2. dela
12. 01. 2019 ob 10:00 ŠD Srednja šola Slovenska Bistrica KŠ Sani Bistrica Petrol Olimpija U17B 54 : 58 7. kolo 2. dela
16. 01. 2019 ob 18:45 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Ljubljana A 96 : 71 5. kolo 2. dela
19. 01. 2019 ob 09:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B Dravograd Koroška 58 : 76 8. kolo 2. dela
19. 01. 2019 ob 13:00 OŠ Podčetrtek Terme Olimia Podčetrtek Petrol Olimpija U17A 70 : 63 8. kolo 2. dela
24. 01. 2019 ob 16:00 ŠD Gimnazije Bežigrad Petrol Olimpija U17B Ilirija 54 : 83 9. kolo 2. dela
26. 01. 2019 ob 11:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Zlatorog Thermana Laško 83 : 71 9. kolo 2. dela
02. 02. 2019 ob 00:00 ŠD OŠ Alojzija Šuštarja Ljubljana A Petrol Olimpija U17A 61 : 82 10. kolo 2. dela
02. 02. 2019 ob 10:00 ŠD Kamnik Calcit Basketball Petrol Olimpija U17B 76 : 58 10. kolo 2. dela
09. 02. 2019 ob 10:00 ŠD Tri lilije Zlatorog Thermana Laško B Petrol Olimpija U17B 64 : 69 1. kolo 3. dela
15. 02. 2019 ob 18:40 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Nova Gorica mladi -- : -- 1. kolo 3. dela
16. 02. 2019 ob 09:00 Ježica Parklji Petrol Olimpija U17A -- : -- 2. kolo 3. dela
02. 03. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B Konjice-Zreče -- : -- 2. kolo 3. dela
02. 03. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A KOŠ Primorska A -- : -- 3. kolo 3. dela
09. 03. 2019 ob 00:00 ŠD Leona Štuklja Krka Petrol Olimpija U17B -- : -- 3. kolo 3. dela
09. 03. 2019 ob 00:00 ŠD OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica mladi Petrol Olimpija U17A -- : -- 4. kolo 3. dela
16. 03. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17A Parklji -- : -- 5. kolo 3. dela
16. 03. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B Zlatorog Thermana Laško B -- : -- 4. kolo 3. dela
23. 03. 2019 ob 00:00 OŠ Anton Ukmar Petrol Olimpija Petrol Olimpija -- : -- 6. kolo 3. dela
23. 03. 2019 ob 13:00 ŠD Slovenske Konjice Konjice-Zreče Petrol Olimpija U17B -- : -- 5. kolo 3. dela
30. 03. 2019 ob 00:00 Mala dvorana Stožice Petrol Olimpija U17B Krka -- : -- 6. kolo 3. dela